Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvégeztessem a down-kór szűrést?

Elvégeztessem a down-kór szűrést?

Figyelt kérdés
biztosat nem tudnak mondani csak arányokat, és sajnos nagyon drága is, ez miért nem ingyenes? 27 éves 10h km
2012. febr. 17. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megcsináltatom úgy döntöttem, esetleg tudnátok olyan helyet ajánlani,ahová mehetnék? integráltat csináltassak vagy kombináltat? ki mit javasol, tapasztalatok?
2012. febr. 23. 20:01
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, akkor a kombináltat csinálják meg először, és csak utána lehet kérni az integráltat. Már korábban írtam, én Erzsébetre jártam terhesgondozásra Jáhn Ferencben szültem, és ott volt lehetőség arra, hogy a kombinált tesztet ingyen megcsináltassam (nem a kórházban, hanem elküldtek máshova). Érdeklődd meg, hogy ahova jársz terhesgondozásra, ott nincs-e erre lehetőség, nem áll-e a kórház szerződéses kapcsolatban ilyen hellyel. De a kórházban szerintem tudnak neked tanácsot adni, hogy hova érdemes menni. Amúgy merre laksz? Mert ha neked az jó meg tudom adni a pontos címet, ahol én voltam, ha az közel van neked. (Tavaly úgy emlékszem, hogy a kombinált tesz is és az integrált is 15.000,- Ft - 15.000,- Ft volt.)
2012. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat mindenkinek, voltam megcsináltattam, és megnyugtattak hogy minden rendben van, mindent lemértek és minden rendben volt, úgyhogy nagy a boldogság :-)

Viszont a csaj annyira erősen nyomta rám a hasi ultrahangot, hogy másnap mikor felébredtem úgy éreztem, mintha hasba rúgtak volna, enyhe mesis görcseim lettek tőle, elég sokáig vizsgált kb 35-40 percig.

Ez normális lehet, hogy fáj utánna a hasam?

2012. márc. 2. 08:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ultrahang után soha nem fájt, de ha tényleg erősen rányomta, akár lehet egy kicsit fájdalmas utána, de minden esetre pihenjél ma sokat. Örülök, hogy minden rendben volt!!!!!!!!!!
2012. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!