Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok lépcsőzés árthat a...

A sok lépcsőzés árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az 5. emeleten lakom ahol nincs lift. Naponta többször is meg kell másznom és elégé kifulladok közben. Árthat ez a magzatnak? 3 hetes vagyok.
2008. ápr. 8. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a 3.lakom és én is többször megmászom eddig semmi bajom és nem is lesz a lépcsözés nem árt szia 14hetes kismama
2008. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha ésszel csinálod. Sajna ha nincs lift, nem tudsz mást csinálni, mint edzésben tartod magad, ennél csak nehezebb lesz. Ajánlanám, kezdj tornázni, és attól javul az állóképességed.

Óvatosan, lassan közlekedj, ha kell pihenj meg. A cipelést lehetőleg kerüld.

Mások is lakank fift nélküli lakásban, és minden rendben volt velük:-)

2008. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 hetes, jól írtad?

Nem tudod csökkenteni a kimozdulások számát? A vége felé közeledve egyre rosszabb lesz sajnos... ártani mondjuk nem árt, bár van, aki lépcsőzik, hogy emginduljon a szülés (bár nálam ez nem működött)

2008. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hú nem túl jó lehet az 5. lakni, de szerintem aki hozzá van szokva a lépcsőzéshez, annak nem árt. Én például a 2. se mbírnék felmenni, nekem biztos kiugrana a szívem. Az első 12 hét, amikor vigyázni kell.
2008. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan, lassan menj, áll meg többször a fordulóban. Egyébként nem hiszem, hogy árt, ugyanis valószínűleg hozzá is vagy edződve, más lenne, ha egyszer hirtelen másznád meg az 5 emeletet, de így nem hiszem, hogy bármitől tartanod kéne! 31 hetes kismami.
2008. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak lassan közlekedj, ne erőltesd meg magad nagyon, akkor biztosan nem lesz gond a lépcsőzéstől. Mi a 4. emeleten lakunk, lift nincs, naponta én is többször megmásztam és semmi baj nem lett ebből. Mostanában , ha tehetem már csak napi egyszer , mert már 39. héteben vagyok és nehéz a pocak:) Boldog babavárást!
2008. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyen dolgozom, ahol egy este legalább 200 x kell egy emeletet megmásznom. Már a 14. hétben vagyok, és még mindig csinálom! szerintem ha neem rohansz, hanem egy normál tempóban csinálod, akkor még edzésnek is nagyon jó! én legalábbis ennek tudom be - többek között - hogy még nem gyarapodtam 1-2 kilónál többet!
2008. ápr. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző vagyok, elküldtem előbb! Szóval ha hozzá vagy szokva, akkor nem lesz baj, fitten tart majd! Kitartás, még nagyon az elején Vagy, boldog babavárást!
2008. ápr. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!