Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagy meleg szerintetek...

A nagy meleg szerintetek árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Annyit hallani arról, hogy nem jó, ha felmelegszik a magzatvíz (pl. ezért nem szabad szaunába menni). Ma orvosi vizsgálat miatt pont a déli órákban voltam kint az utcán és hát elég durva ez a meleg...izzadtam rendesen... Nem lehet ettől baja a babócának?
2011. aug. 22. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

jaj, ne parázz már ennyit, gondolom, te sem melegedtél fel ötven fokra, gondolj csak bele!!

A lényeg, hogy olyat ne csinálj, amit alhasi vérbőséget okoz, pl forró fürdő.

2011. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A magzatvíz alapból 37fokos kint nincs hála Istennek ennyi,a meleg neked árthat és így közvetve a babának ha a mamának nem jó neki is baja eshet.Igyál sokat szerintem és próbálj meg otthon ventilátor közelében lenni,ha menned kell valahova menj be egy egy légkondis üzletbe ,hogy lehűtsd magad.Én legalább is így szoktam!


Üdv.27hetes km.

2011. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg túlreagálod!:) Nem tud felmelegedni annyira,hogy baj legyen, pusztán attól,hogy jársz-kelsz az utcán! Napozni meg csak 4 után feküdj ki,ha akarsz!
2011. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szaunába is szabad menni...csak nem túl sokáig,hanem amíg jól esik...(bár nyáron nem hiszem,h erre vágysz..:))
2011. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!