Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, amit a terhesség...

Igaz az, amit a terhesség alatt álmodik az ember, vagy pont az ellenkezője lesz?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam,hogy gyors szülésem lesz,fájdalmat neméreztem.Azt is álmodtam már többször ,hogy kisfiam lesz,sőt ezt már a családtagok is álmodták,akkor tényleg az lesz?Lehet hogy pont az ellentettje lesz?
2009. jún. 5. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amikor a bátyám felesége terhes volt, egy éjszaka felriadtam egy álomból. Azt álmodtam, h szült és a bátyámnak adott egy kést, (Ő állatorvos...), hogy akkor most rajta a sor. reggel első dolgom volt felhívni a sógórnőmet, nem vette fel, majd a bátyámat, aki örömmel újságolta, hogy szülnek. A végén kiderült császárral. Szóval jól megálmodtam. Viszont az én terhességem alatt álmodott dolgok elég szürreálisak voltak (pl. egy tó közebén szültem egy bazi nagy úszógumin, amit egy tündér össze-vissza forgatott. Majd mikor lenéztem a hasamra láttam, hogy egy csőr belülről nyitogatja a pocakot és megszültem egy galambot...) azt olvastam, ez természetes. Érdekes, hogy nem rémálomként éltem meg.
2009. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!