Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsotokat kérném. Nem lesz...

Tanácsotokat kérném. Nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Nem volt menstruáció kimaradásom ennek ellenére csináltam egy tesztet.Pozitív lett..ha utána számolok és visszagondolok a párommal pont december 31-én voltunk úgy együtt,hogy összejöhetett a baba,de Nem aggódtam mert megjött januárban és februárban is...1hete viszont rettenetesen émelygek,hányingerem van és már napi 1szer hányok is..teljesen kimerült vagyok..nincs erőm semmihez.Olyan a szaglásom mint egy vadász kutyának,már messziről érzek mindent!Jövő héten megyek nőgyógyászhoz,mert most valamilyen konferencián van :S nem szedtem semmilyen vitamint,elevitet vagy bármi ilyesmit.Nem lesz baja a babának ugye??Addig szedjek valamit vagy várjam ki ezt az 1hetet?Kérlek segítsetek
2012. febr. 21. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi baja nem lesz. Vannak itt olyan anyák, akik dohányoznak és csak a pozitív teszt után teszik le a cifit, mert az "úgy természetes".... Nekem a dokim azt mondta, hogy felesleges szednem, pedig veszélyeztetett voltam. Ha most elkezded szedni, nyugodtan. Nem ártasz vele:)))
2012. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja attól,hogy nem tömted magad eddig vitaminnal,ez kora terhesség.Majd a doki ajánlani fog vitamint,de ha nagyon akarsz akkor magad is elmehetsz és megveheted,csak szólj,hogy 12 hét alatti terhesség és akkor olyant fognak adni.Nem tudom,hogy a többi vitaminnál hogy van,én a FEMIBIONT szedtem,12 hétig a 800-ast utána meg a 400.
2012. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) erős hányinger ellen tudtok valamit? Nekem a keksz nem segített! Mikor fog enyhülni?
2012. febr. 21. 14:45
 4/6 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Nem baj ha nem szedtél vitamint, az se baj ha ezentúl sem szedsz csak egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Sajnos a hányingernek nincs ellenszere, én mindent kipróbáltam amit írtak,de semmi nem jött be. Azért néhányat leírok hátha neked segít: élesztő, citrom, a reggeli keksz, sokszor enni keveset (ez volt talán a leghatásosabb, de ez sem segített nekem), azt edd amit szívesen ennél még ha az nem is egészséges (gondolok itt, hot-dog, hamburger, mirelit cuccok, nem nyers tojás, meg tej azért az ésszerű határokon belül). Ennyi ami eszembe jutott. A picidnek meg nem lesz baja mert te vigyázol rá, nem kell ezt olyan görcsösen csinálni:) Boldog baba várást!
2012. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12héttöl elmulik az émelygés!;) En nem szedtem vitamint es makk egêszseges a kislanyom!ezen ne aggodj!Boldog babavarast
2012. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babának. A rosszullét tényleg múlik idővel, bár vannak kivételek. Nekem a 12. héten kezdődött. Esetleg próbáld meg a friss petrezselymet. Mármint szagolgatni. Hátha bejön. Az én gyomromat az nyugtatta meg. Valamint érthetetlen módon a sült szalonna. Sose voltam "normális". Ne izgulj!
2012. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!