Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torch tesztet csináltattam. A...

Torch tesztet csináltattam. A Rubeola pozitív lett! Miért lehet ez? Tüneteim nincsenek. Nagyon megijedtem, hogy baja van a babónak (már érzem, hogy nincs).

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet azért lett pozitív, mert már átestél rajta, vagy azért mert kaptál gyerekkorodban védőoltást :)
2008. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is csináltak (24 v 25 heesen) és pozitív lett, a doki csak annyit mondott, h átestem rajta, de nyugodjak meg, semmi baj nincs, úh sztem te is nyugodj meg, minden rendben van :) 36hetes kismami
2008. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudod megkérdezni anyukádat/nem emlékszel, hogy voltál-e gyermekkorodban rózsahimlős?

Mert ha igen, akkor már átestél rajta, ezért + a teszt. Ilyenkor már nem veszélyes.

(Sztem a legtöbbünk volt gyerekkorában, ne izgulj!!!!)

Boldog babavárást!

2008. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisebb koromban nem voltam rózsa-, csak bárányhimlős. De utána néztem, hogy a betegség nem feltétlen erős lefolyású. Akár hurut formájában is végbe mehet. Így viszont már nem tudom, átestem-e rajta.
2008. ápr. 8. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is tegnap jött meg az eredmény, hogy pozitív. Én is először kicsit megijedtem, de aztán megnyugodtam, mert úgy gondoltam, nem hinném, hogy a terhesség alatt voltam az, mert semmilyen tünetem nem volt. Párom tuti, hogy nem volt, így biztosan elkapta volna tőlem. Ketten meg ugye nem valószínű, hogy tünetek nélkül átestünk volna rajta! Szóval nyugodj meg, ha tudod, tényleg kérdezd meg Anyukádtól, ő biztosan tudja, hogy átestél-e vagy oltást kaptál.
2008. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!