Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne: kinek milyen...

Az érdekelne: kinek milyen volt a 2. terhessége? Könnyebb nehezebb? fiús-lányos anyukák is írjatok

Figyelt kérdés

Nekem a 2. terhességem,első fiú.Vele semmi nem volt,észre se vettem.Hústól kezdve mindent ettem állandóan éhes voltam.álmos voltam max ennyi!

Most van minden:hányinger,undor,émelygés.Kívánok reggel joghurt-süti,nappal mindegy,amit megeszek felfordul a gyomrom.Szinte egész nap kísért.De ilyen sós-savanyú-se erős dolgok abszolút nem mennek nekem,aggódom a gyümik miatt,mert csak banánt eszem,pedig sosem szerettem,inni keveset iszok..de az is nehezen megy..

Ha nem tapasztalom,el se hiszem van ilyen különbség ..Kedvenc ételeim mind száműztem a jó kis saláták műzlik..

És az álmatlanság...abszolút nem értem, előtte folyton aludtam...



2012. febr. 23. 07:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

első terhességem szinte észrevétlen volt kislány lett.

Aztán két vetélésem volt és a negyedik terhesságemnél is elöntött a vér az első 12 hétben. 23. hétben vagyok kislány lezs Ő is :) de sokkal többet mocorog mint a nővére ennyi idősen. Az elsővel kb 36. héttől aludtam rosszul, a mostaninál már jelenleg sem bírok.. Fáradt vagyok, nyúzott. Az első terhességnél az utolsó hónapig aerobikoztam, mots ha rágondolok is elfáradok... és nem telt el sok idő a terhességek közt. annyival nem vagyok "öregebb"..

2012. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hányingeres, első lány 2. fiú.
2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!