Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közalkalmazott kismama tgyás,...

Közalkalmazott kismama tgyás, gyed mennyi?

Figyelt kérdés

Közalkalmazott kismami vagyok bértábla szeirinti H2-ben. A tgyás, gyed kiszámításánál a bruttó fizuba a felsőfokú nyelvpótlékom is beleszámítják majd?Vagy csak a sima alapbéremet?Mert ugye ez alapján számítják majd a tgyást és a gyedet...

Más közalkalmazott kismamáknál hogy volt?Én januárban szülök.


2009. jún. 6. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a tgyás?
2009. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Terhességi-gyermekágyi segély
2009. jún. 6. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Beleszámítják, az átlag béred számít. Pótlékokkal, satöbbivel. Én nem vagyok közalkalmazott, ezért részletesebb választ nem tudok adni, de nekem is van a munkahelyen pótlék, beleszámít.
2009. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is közalkalmazott vagyok. Úgy számoltan, hogy kb. 70 ezret kapok majd jó esetben.

Ha szeretnél erről bővebben olvasni, találtam egy egész részletes honlapot:

[link]


32 hetes kismami

2009. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, reméltem, hogy beleszámít...

Ja januárban szülök, akkor számít, hogy ebben az évben, mondjuk ősztől mennyit megyek táppénzre?Csökkenhet így a tgyás, gyed összege?

2009. jún. 6. 11:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:és mennyi a bruttó fizud, ha megkérdezhetem?
2009. jún. 6. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
A bruttóm 126 ezer.
2009. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel a táppénz ellátmány, így az nem lehet alapja a TGYÁS-nak és a GYED-nek. Ellátás ellátásnak nem lehet alapja, tehát mindenképpen a fizud után fognak számolni.

Kellemes babavárást.

18 hetes kismami

2009. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát akkor nem lesz kevesebb a tgyás-om, és a gyed-em, mert ebben az évben táppénzre megyek?
2009. jún. 6. 12:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is közalk...

Én a 20. héttől táppénzen voltam, és ezt is beleszámolták a bérembe. Amúgy az alapilletményt nézik.

Nem jártam jól:S

2009. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!