Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséééééég! Nem lesz baj,...

Segítséééééég! Nem lesz baj, ugye? Mit okozhat a gyógyszer, vagy a láz?

Figyelt kérdés
8+4 hetes vagyok,a kiscsoportos fiam hazahozott az oviból valami kórságot,még szerdán.Szombatra én is elkaptam.Sajnos hőemelkedésem lett-a maximum 38 volt-de az kb. 10 percig,mert hűtő fürdőztem,illetve vettem be Panadolt(felhívtama dokimat,és Ő mondta,hogy nyugodtan vegyem be,max. 3 db-ot/nap).Nem vérzek nem görcsölök,és ma már "csak" 37.6-ig ment fel,és 1 db Panadolt vettem be.
2012. febr. 26. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

biztos semmi bajotok nem lesz!!A tartósan magas láz okozhat bajt!Húgom influenzás lett terhesen 39fokos láza volt és nem lett semmi baja fiának.

A gyógyszer amúgy nem fog bajt okozni, én is Panadolt szedtem terhesség alatt mikor fájt a fejem.

2012. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
KÖSZI,a megnyugtató szavakat.Próbálok pihenni,te egy 4 éves mellett szinte lehetetlen.
2012. febr. 26. 13:00
 3/20 A kérdező kommentje:
te=de
2012. febr. 26. 13:01
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez azt gondolom, hogy nem az a mértékű láz, ami gondot okoz. A panadol meg pláne nem. :) Gratulálok a babóhoz, pihengess, c vitamin, és minden jót nektek! :)

29 hkm

2012. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,sikerült megnyugtatnotok 100%-ban.Most a kis banditám alszik,így én is vízszintesben vagyok.A férjem éppen teát főz,és azt sem engedi meg,hogy megmozduljak...szedem a Femiboin 800-at,és az oscillot is napi 2x1 adagot.Nektek is minden jót!
2012. febr. 26. 16:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Annyira magam alatt vagyok,megint 37.6,pedig pihenek.Nem akarom/merem teletömni magam bogyóval.
2012. febr. 26. 16:56
 7/20 anonim ***** válasza:
sok sok citromos mézes tea, sok sok fekvés, pihenés, homlokra vizesborogatás, jó nagy alvás,
2012. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

A Panadolt nyugodtan szedjed! A láz sokkal inkább veszélyes lehet, mint a gyógyszerek!

Jobbulást Neked!

2012. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
38.Sírni tudnék.Most hoz a férjem borogatást.És már mindent beleképzeltem:ilyen olyan vírus,ami ártani fog a picinek,stb.Holnap úgy is beszélek egy biológussal az Istenhegyin,mert CVS-t csináltatok a korom miatt(40 éves leszek),hátha egy vérvételre rá tudom beszélni.A férjem szerint tök feleslegesen paráztatom magam,és ezzel többet ártok.Este még a gyerekorvost is felhívom(7 unokás nagymama),hátha tud segíteni.Annyira félek!
2012. febr. 26. 17:54
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

jaj ne aggódj, azzal tényleg rosszabbat teszel....biztos nem lesz semmi baj, és inkább vegyél be egy panadolt, mert a láz rosszabb mint a gyógyszer, meg amúgy sem marék számra eszed!Persze, azért beszélj orvosokkal, csak nyugodj meg, minden rendben lesz!!!!

(első)

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!