Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogyha azt mondja...

Mit jelent hogyha azt mondja az orvos hogy a fundus meglepően magasan van? 27. hetes kismama

Figyelt kérdés
27.hét végén járuk,és a doktornő áttapogatta a pocakomat.Ekkor mondta és meglepődve nézett! :)Azt találtam hogy a Fundus a méh felső része és a baba ülőmagasságát mérik vele,vagy valami ilyesmi.

2012. febr. 26. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A méh magasságát jelzi. Én 28 hetes vagyok. Kb nálunk köldök felett 7 cm-re kell most lenni. Neked magasabban van.
2012. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsabban nő a méhed picit az átlagnál. Ha a baba "normál" méretekkel rendelkezik, akkor no para. :))
2012. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
No az szép..Azt olvastam hogy ez befolyásolja az ülőmagasságot is.Lehet hogy nagyobb,hosszabb babamint egy "normál"?Én már mindentől parázok :( Én is "magas vagyok(175 cm)" párom 198cm :) Lehet ettől van ?Találkozott már valaki ilyennel?
2012. febr. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!