Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a 4D Genesisről?...

Mit gondoltok a 4D Genesisről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a sok hozzászólás miatt döntöttem mellettük,amiket különböző oldalakon olvastam.És az sem mellékes,hogy 1 rosszat sem találtam róluk.Nem fogod megbánni ha őket választod.1 órán át vizsgálnak,kapsz cd+dvd+lelet+1 kép(lemosható).Csak a dvd végén nincs zene,hogy a szívhangot hallhasd,mivel más a frekvenciája.Az 1 órából talán 10 perc a 2d,de az is közben,ahogy méregetik a babát.Máshol 12000ért csak fél órát néznek,abból 10 perc a 2d.Nagyon kényelmes a hely,apuka kényelmes fotelben nézi a vizsgálatot,nagyon kedves a szonográfus hölgy.Én voltam 18 hetesen is és megyek 26 hetesen is.És a legfontosabb,hogy nagyon alaposan átnézik a babát.


23hetes pocakos

2009. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csak jót tapasztaltam.

Mi tavaly voltunk, akkor még képeslapot adtak a babáról, de minden más uaz volt, mint az előttem írónál.

A szonográfus hölgy alaposabban vizsgált meg minket, mint a fogadott(!) orvosom valaha is!

Nagyon kedvesek, segítőkészek. Ha kell, hétvégén, v munkaidő után is fogadnak.

Mi voltunk máshol is, azt nagyon bánom!

Ha a 4dgenesis-hez mész, nem bánod meg, örök emlék marad!

2009. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!