Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6h3n a terhességem, a ciklusai...

6h3n a terhességem, a ciklusaim 28-35 nap, a petezsák 12 mm-es, de szikhólyag, nem látszik. Teljesen kétségbe vagyok esve. Az orvos azt kérdezte, hogy nem volt-e vérzésem, jobb oldalt egy 2 cm-es érett tüszőt látott. Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
petezsák, 6 hét terhesség, szikhólyag,
2012. febr. 27. 16:50
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd részletesen?
2012. febr. 27. 18:23
 12/43 anonim ***** válasza:
a petefészekben láthatott valami cisztikus dolgot, amire ennyiből nem lehet rámondani, hogy sárgatest, ezért tüszőként írta le. a sárgatest annak a petesejtnek a helyén jön létre, amely később megtermékenyül, és mivel progeszteront termel fenntartja a terhességet. (nagyon leegyszerűsítve). ez az esetek 70-80 százalékában szépen látszik uh-n a 12. hétig, utána felszívódik. ez tök normális.
2012. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. febr. 27. 18:35
 14/43 anonim ***** válasza:

Szerintem is később volt az ovulációd és azért nem látszik még jól ,amúgy függ az Uh minőségétől is.

Igaza van az előttem szólónak ,szerintem is a sárgatest lehet amit tüszőnek látott.A sárgatest védi a terhességet.

Ne aggódj,biztosan minden rendben lesz.

2012. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
van már egy gyógyíthatatlan beteg gyermekem, és annyira vágyunk egy egészséges babára; őt nem vették észre:(
2012. febr. 27. 20:39
 16/43 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nekem 5-6 hetesen 10 mm-es petezsákot látott a doki , semmi mást. Azt mondta 2 hét múlva találkozunk. Ez holnap lesz, és nagyon izgulok én is , de mindennek rendben kell majd lennie. Nálad is :)
2012. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó és kérdező! Majd megírnád mit volt a dokinál? Nekem 6 hetesen 8 mm-es petezsák látszódott csak de nekem a két hét leteltéig még van 6 napom addig megbolondulok.Köszi!
2012. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
mindenkép jelentkezni fogok, de neked sincs szíkhólyag? most csüt.-ön megyek vissza délelőtt. én már teljesen kész vagyok,csak sírok.....
2012. febr. 28. 11:26
 19/43 anonim ***** válasza:
Őszíntén szólva 6 hetes 1 napos voltam mikor teljes nyugalommal mentem az uh-ra, kislányom 2 éves neki 6 hetes 0 naposan vert a szíve és 7 hetes nagyságú volt. Most csak egy 8 mm-es petezsák kezdemény volt még csak nem is petezsák(gesztációs gyűrű azt hiszem) Visszarendelt 2 hét múlva kérdeztem ez nem probléma-e hogy csak ennyi látszódik azt mondta nem feltétlen..Próbálok pozitívan gondolkozni, csak ugye így hogy van összehasonlítási alapomolyan rossz a várakozás.A neten ilyen esetekben találok rengeteg pozitív történetet de ugyanannyi rosszat is, jobb lenne nem olvasgatni. Remélem csak később fogant, annyi a gond.A papíromra szabályos gesztációs gyűrűt írtak és hogy 5 hetes vagyok pedig a menstruáció szerint 6. Na majd jövőhéten kiderül telhetnének gyorsabban a napok..
2012. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
szorítok érted,kérlek jelezd te is, hogy mi van veled;bízzunk a csodában. :)
2012. febr. 28. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!