Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6h3n a terhességem, a ciklusai...

6h3n a terhességem, a ciklusaim 28-35 nap, a petezsák 12 mm-es, de szikhólyag, nem látszik. Teljesen kétségbe vagyok esve. Az orvos azt kérdezte, hogy nem volt-e vérzésem, jobb oldalt egy 2 cm-es érett tüszőt látott. Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
petezsák, 6 hét terhesség, szikhólyag,
2012. febr. 27. 16:50
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek, hogy szomorú vagy. Kérlek legyen hited és bízzál. Vannak még csodák! Ha beszélgetni szeretnél írj privi üzenetet!Én nagyon szorítok érted! Hol néztek meg kórház, klinika stb.-i? Kórházi UH gépen vagy magánorvosnál voltál? Hüvelyi vagy hasi volt?
2012. márc. 6. 13:55
 42/43 anonim ***** válasza:
Reménykedem hátha igaza van a dokinak és csak 6 hetes vagyok, talán később fogant a baba. Pont most írtak ki egy hasonló kérdést még majdnem egyszerre is volt az utolsó vérzés,elég sok ilyen eset van úgylátszik mióta egyre hamarabb van ultrahang.Most annyira nem várom a hétfőt, gondolom ott minden eldől. Magándoki nézte hasi ultrahanggal, kereste nagyon a kis szivet fel is tünt a sáv és halványan szakadozva megjelent a szívhang jel de nem mondott rá semmit azt mondta nincs szívhang, az én szívverésem gondolom nem látszódik azon vagy az lett volna, vagy ő is látott valamit csak nem akart bíztatni? Annyi kérdés van bennem..
2012. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Maximálisan megértelek,de hidd el, a hüvelyi UH jobban megmutatja,és lehet,hogy a dokid gépe nem olyan jó, mint a kórházi, tudod énis így jártam.
2012. márc. 7. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!