Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6h3n a terhességem, a ciklusai...

6h3n a terhességem, a ciklusaim 28-35 nap, a petezsák 12 mm-es, de szikhólyag, nem látszik. Teljesen kétségbe vagyok esve. Az orvos azt kérdezte, hogy nem volt-e vérzésem, jobb oldalt egy 2 cm-es érett tüszőt látott. Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
petezsák, 6 hét terhesség, szikhólyag,
2012. febr. 27. 16:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

16 -os vagyok. Nem, nemvolt nekem se szikhólyag. Viszont ma a dokinál 9mm-es embriót láttam és benne dobogó szívecskét. :) Nálad is minden rendben lesz hidd el. A doki szerint 7 hetes vagyok. Szerintem meg 8 mivel tudom,hogy hanyadikáig voltunk együtt. más okból kifolyólag.

Tessék megnyugodni neked és neked is 17-es. Minden rendben lesz :)

2012. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
:) De jó neked, hogy már eltelt a két hét és megnyugodhatsz:)Én is megpróbálok, már csak 6 nap:) A kérdezőnél és nálam is minden rendben lesz, csak pozitívan:)
2012. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
nagyon örülök neked :) :)
2012. febr. 28. 22:18
 24/43 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

számításaim szerint 6 hetes és 3 napos terhes vagyok.

Mikor menjek dokihoz,hogy biztosra kitudja mutatni?

Nem szeretném h én is így megijedjek.

Előző terhességemnél 6 hét és 4 naposan már dobogott a szive és az Uh szerint is a fogamzástól számítva 4 hét és 4 nap telt el.

2012. febr. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Én a helyedben még várnék 7-8.hétig. Nekem a tüneteim is csökkentek, nincs az az őrült mellfeszülésem. Annyira félek, hogy baj van.
2012. febr. 29. 06:56
 26/43 anonim ***** válasza:
22-es másik aggódós vagyok:) Én is várnék a helyedben, bár mint írtam a kislányomnál 6+1 naposan már szívhang is volt inkább várnék a betöltött 7. hétig.De én nem mondhatok semmit mert azért mentem én is hamarabb mert előtte meg a méhenkívülitől féltem, amiatt nyugodt lehetek más miatt nem..Nem kéne itt annyit olvasgatnom az első terhességemnél eszembe se jutottak ilyenek.
2012. febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Kérdező: Mikor mész dokihoz? Bocsi de teljesen végig nem olvastam el :(


Én hétfőn voltam dokinál elvileg ott én 5+6 hetes voltam és petezsákot láttak 16 mm és benne szikhólyagot. Ezzel ellentétben én is izgulok hogy szívhang legyen legközelebb de csak 2 hét múlva megyek!


viszont próbálj meg Te minél többet pihenni addig is! És írj hogy mi van vele!!!

2012. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Holnap 11 órára megyek UH-ra, - hétfőn voltam -, akkor állapították, meg amit a kérdésemben már leírtam.
2012. febr. 29. 09:41
 29/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem engem 6+1 naposan miért két hét múlvára hívott vissza ha téged is négy napra rá újra megnéznek, iszonyat ez a várakozás, már csak 4 nap de az egy örökkévalóság.
2012. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én 5+1 naposan voltam ugye és engem is 2 hét mulvára hívott csak vissza
2012. febr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!