Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is kivágtátok a babátok új...

Ti is kivágtátok a babátok új kis ruháiból a címkéket vasalás után? Akkora címkéket tesznek bele.

Figyelt kérdés

Szerintem szúrná a kis nyakát, sőt még van amelyiknek az oldalában is van.Még nem vágtam ki,de ezt tervezem.

36hkm



2012. febr. 28. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Soha semelyikből nem vágtam ki,de soha nem is zavarta őket.2gyerekes+9hkm
2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Általában a kínaiban, vagy a gyengébb minőségű esetleg piaci, Tesco-s cuccokban vág a címke. Azt én magamnak is kivágom.
2012. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is mániákusan vagdosom, az a rögeszmém, hogy ha benne marad a ruhában, az szúrni, csikizni fogja a babámat, mivel engem is zavarnak a cimkék!

Mindenből kivágom!

2012. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is kivágom minden ruhából. A gyerekeknek is és nekem is. A férjemet nem zavarja így csak az övében maradnak benne.
2012. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem vágtam ki semmiből, csak akkor vágnám ki, ha őt is zavarná, de még a hosszú címkékkel sincs baja, azzal sem, ami nem a nyakánál, hanem az oldalában van (pl sok bodynak).
2012. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágtam ki.

Viszont volt pár, amit kaptunk, és ki volt belőle vágva.. Napokig méregettem azokkal amiket én vettem, hogy vajon mekkora lehet a méret. Utáltam. Szóval ha el szeretnéd még tenni a kistesónak, akkor ne vágd ki. :)

2012. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én inkább kivágom, mivel egy csecsemő nem tud szólni, ha zavarja, birizgálja a cimke ... És mivel engem is zavar, Őt miért ne zavarná?
2012. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!