Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasalás közben megégettem egy...

Vasalás közben megégettem egy kicsit a kezemet.35 hetes terhes vagyok. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baja ez csak babona, hogy meglátszik a gyereken ha megütöd magad meg ilyesmi de ez nem igaz.
2009. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A babának nem,de te kezeld magad.Tartsd hidegvíz alá és kend be égés elleni készítménnyel.Ha van esetleg otthon sudokremed az nagyon jó rá.
2009. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyáink még úgy tartották, hogy igen, de ennek semmiféle tudományos alapja nincs. Nyugodj meg, mert teljesen felesleges ok miatt aggódsz!
2009. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz, ugyanúgy, ahogy a rajtad megjelenő kék-zöld foltok se fognak rajta meglátszani, ha véletlenül megütöd magad:). A bőröd nincs közvetlen összeköttetésben a babával. Ő ott bent nagyon védett helyen van.
2009. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én 28 hetes vagyok,és a múlt héten leforráztam a kezemet,minimum 15 percig tartsd hideg víz alá,majd Phantenol habspravel fújd be(1000ft kb)nekem másnapra semmi sem látszott
2009. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Ne aragúdj,de nem tudtam emellett a kérdés mellett "csak úgy szó nélkűl elmenni".

csak annyit szeretnék kérdezni,h ugye ezt nem komolyan kérdezted?

Mi baja lenne a babának?

Egyáltalán mire gondoltál,h ezt írtad?

Nem akarlak bántani,de remélem tisztában vagy vele,h ez egy buta kérdés.

Bocs.

2009. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkinek mas okoz problemat, aggodalmat. Nem kell leszolni egy kismamat, aki egyebkent is rengeteg millio dolog miatt aggodhat. ez meg az en velemenyem a buta valaszadokrol.......
2009. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem értek egyet ez nem buta kérdés!!! A terhesség vége már nekem arról szól, hogy nehogy baja legyen a babának és nehogy megszülessen hamarabb... szerintem érthető, hogy az ösztönök miatt egyből ezt kérdezed! Én ma forráztam le magam és nagyon fáj!! Nekem is az jutott eszembe, hogy remélem nem ártottam a babámnak, aki most az én ügyetlenségem miatt talán érzi, hogy nekem most nem olyan jó!!!! Kitartás az utolsó hónaphoz és több szerencsét! 30 hetes kismama
2011. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!