Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhenkívüli tünetei hányadik...

A méhenkívüli tünetei hányadik hétig jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb észreveszik, annál jobb.

Nekem időben észrevették, 5-6. hét között, akkor csak kis barnázás volt.

2012. febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki?
2012. febr. 29. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A 6. héten már kell, hogy lássanak valamit ultrahangon. Ha nem látnak petezsákot, és a teszted pozitív, elküldenek vérvételre, hogy van-e a véredben hcg. Ha van, valószínűleg 2 nap múlva megint megnézik egy vérvétellel, hogy nőtt-e. Ezzel egyidőben elküldenek ultrahangra is megint, hogy látnak-e valamit. Velem ezt kb. 2 hétig játszották (én véreztem a pozitív teszt ellenére, azért mentem dokihoz).


A méhen kívüli terhesség lehet tünetmentes is (egy ideig, legrosszabb esetben amíg meg nem reped a petevezető. Ez nagyon súlyos, akár halálos is lehet, hasűri vérzést okoz.)!!! Vagyis viszonylag tünetmentes, nekem tünet volt a vérzés (de mindenhol a neten azt olvasni, hogy ilyen esetben nem élénkpiros a vér, hanem inkább sötétbarna, kávézacc szerű. Na nekem piros volt.). És nálam a hcg is normál ütemben duplázódott, sokáig ezért nem volt egyértelmű. És nekem egyáltalán nem fájt, tehát nem minden esetben érez az ember görcsöket!!!


Remélem a te babád jó helyen van, és hogy tudtam segíteni.

2012. febr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

6 hetes és 5 napos vagyok.

7 hetesen megyek dokihoz.

Még semmi tünetem,ami arra utalna h nem a méhemben van,csak szeretném ha már teljesen megbizonyosodnék arról ,h nincs baj.

Köszönöm a válaszokat,hasznos volt Kedves Utsó!

2012. márc. 1. 03:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök ha tudtam segíteni. Hogy vagy azóta, mit mondott a doki? Ugye minden rendben?
2012. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen minden rendben.

A méhemben van ,szivhang is van,köszi az érdeklődést.

2012. márc. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!