Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes kismama vagyok, és...

4 hetes kismama vagyok, és lehet túlaggódom, de én biciklivel járok minden nap de véletlenül belementem egy nagy buckába, kicsit megrángott a hasam, de jól vagyok, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs hát.


Arra figyelj hogy nehogy leess a bicajról és nehogy a hasadra ess!!!!!

2012. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaj nem remélem nem lesz ilyen.

egyébként elég jó az egyensúly mert a hátsó ülésben cipelem a 13 kgos lányomat :)

de vigyázok mindig leszállok a bucka előtt, vagy felállok az ülésről, de ezt véletlenül nem láttam,.

2012. márc. 1. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is elég sokáig jártam biciklivel, semmi baja nem lett a lányomnak :-)
2012. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is tök sokáig jártam biciklivel, úgy kb 20-23 hetes koromig, persze ésszel, a bukkanókat kikerültem, ha lehet azért te se menj bele, gondolom hogy nem szándékos volt, de azért figyelj. :) és nehogy eless. Boldog babavárást :)

33 hkm

2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én végig bringáztam az elejétől a végéig (kivéve mikor télen lefagyott) még az utolsó héten is bringával mentem a védőnőhöz, óriás hassal, 4 kg-os babával, menni már nem tudtam úgy nyomta a hólyagomat, jobb volt bringázni, bár elég viccesen néztem ki :D

szóval nem baj, csak nagyon figyelj a biztonságotokra!!

2012. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy baj lenne! Azonban a következő látogatásod alkalmával említsd meg a nőgyógyászodnak, hogy bicózol! Nekem ez volt az első amiről letiltott a doki! Lehet, ez csak egyedi eset! Azért jobb a békesség! Jó babavárást kívánok!
2012. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok

a 6. válaszolótól kérdezném, hogy miért tiltott le a doki? mivel indokolta?

az enyém is tudta, de még meg is dicsért :)

2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!