Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől mondják, hogy...

Hányadik héttől mondják, hogy jóslomfájás? És az valójában milyen? Jelentheti azt is, hogy előbb jön baba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Onnantól, hogy az. :o)

Hogy ez kinél hányadik héten jelentkezik, és hogy jelentkezik-e egyáltalán, az eltérő.

Tulajdonképpen fájdalommal társuló keményedés/méhösszehúzódás, ami már az egész hasra kiterjed. Kb 20-30 mp-ig tart, és rendszertelen, de lehet rendszeres is, ha még leáll, és csak előrejelzi a szülést.


Nem kell, hogy koraszülést jelentsen. Általában többedszer szült nőknél gyakori, hogy a terhesség korábbi szakaszában már előfordul, de nincsenek törvényszerűségek ebben sem.

2012. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóslófájás helyesen :) A harmadik gyereknél nekem már a 26. héttől volt, néha baromi erősek, hasonlatosak a szülésihez, de "csak" a 38. héten szültem.
2012. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a 32.héttől voltak jóslófájásaim. Volt olyan hogy egész nap tartottak. Énis azt hittem hogy előbb fog jönni a baba, de 4 napot még rá is húzott
2012. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 34. héttől voltak jóslók és a 41. héten szültem.

Változó kinél, mikor jelentkezik, és persze van olyan, akinek egyáltalán nincs.

S nem jelenti azt, hogy ettől előbb szül az illető.

Nekem erős méhösszehúzódások voltak, néha derék és hüvelyi fájdalommal együttesen (talán olyan mensiszerű, görcsölős fájdalomnak tudnám leírni).

2012. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!