Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hizik a kismama a...

Mikor hizik a kismama a legtobbet, mikortol? Ti mennyit hiztatok az egesz varandosag alatt? Es mikorra megy le, magatol vagy tenni kell erte?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

+11 kg jött rám össz és olyan 5-6 kg volt az utolsó 2-3 hónap mikor jöttem a kórházból csak 2 kg maradt rajtam vannak akiknél gyorsan le jön és vannak akik megszenvednek vele, mindenkinél más

Nekem semmit nem kellet tennem azért hogy lemenjen viszont eléggé intenzív tornával vissza kell nyernem a hasam feszességét mert kicsit löttyedt lett ott a bőr

2009. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az utolsó 2 hónapba felszedtem még egyszer annyit mint előtte 7 hó alatt. 39 hetes kismami vagyok. Összesen 20 kg jött fel.
2009. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a 36 hétben vagyok és eddig 20 kilot szedtem fel
2009. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én összesen 10 kg-ot híztam. Félidőig semmit, aztán 6 kg-ot a 8. hónapig, és 4 kg az utolsó másfél hónapban jött Rám. Állítólag az utolsó 1 hónapban hízik a legtöbb kismama egy csomót, főleg a vizesedés miatt.
2009. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, Én azonnal ledobtam mind a 10-et, amikor megszültem, és mióta szoptatok (4 hónapos a kislányom), még 8 kg-ot ledobtam, akaratomon kívül. Már úgy nézek ki, mint egy etióp éhező, pedig rengeteget eszem, iszom. Bizonyos értelemben szerencsés vagyok, viszont már aggasztó kezd lenni a súlyvesztésem, és a hajhullásom.
2009. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én eddig 8kg-ot szedtem fel,most vagyok a 31.héten.
2009. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 39 hetes vagyok. Sajnos nagyon vizesedtem már a 25. héttől. 63 kg-ról indultam és most 86 vagyok.

Az 1. trimeszterben 4 kg, 2. trimeszterben 10,4 kg és most a 3. trimeszterben 8,6 kg jött fel.

2009. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben 4kg,a másodikban eddig 10kg,és csak 27 hetes vagyok.kevesebbet eszem már oda is figyelek mégis jönnek a kg-ok.
2009. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyit hiztál a legtöbbet, kérdező? 2.trimeszer emondják, a legtöbb kismama hizást.
2021. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!