Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a legjobb azt nem tudom, én Elevitet szedek, semmi bajom tőle, nálam nincs mellékhatása!
2012. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is mindenkinek más válik be. Nekem femibion 800 volt a 12. hétig, utána Hipp natal. Mindkettővel meg voltam elégedve. Nagyjából ugyan azt tartalmazzák..

Ami alapján érdemes választani:

- nincs-e pajzsmirigy problémád? (akkor olyat nem ajánlanak, amiben jód is van)

- nem gond-e, ha egy óriás tablettát kell letuszkolnod a torkodon? (akkor ne válassz pl. elevitet)

- előnyben részesíted-e az olyan vitamint, ami a 12. hétig más összetételű, mint az után? (akkor érdemes femibion 800-t és 400-t választani)

- jobban kedveled az ivós, gyümölcs ízűt? (akkor ott a hipp natal)

- számít az ára?

stb.


Szóval a saját igényeid szerint válassz.

2012. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
68%

Szia!

Nekem a femibion bevált,ezt ajánlotta a gyógyszerész ismerős,mert ettől nincs szorulás.És tényleg nincs.

Állítólag ettől nem lesz óriásbaba.

Igaz kicsit drága, a 12. hétig kb.2800,- ft. 30 napra,utána 5200,- ft 30 napra,ekkor már 1 kapszulát és egy tablettát tartalmaz.

Elevitet ne szedj!A gyógyszerészünk óvott tőle!Mert azt mondja,h attól lehetnek óriásbébik.

16hkm

2012. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
A változatos étrend a legjobb.
2012. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedek, eddig meg vagyok vele elégedve, az ára sem olyan húzós.

A változatos étrendről annyit, hogy hiába eszik az ember sok zöldséget, gyümölcsöt, stb...vannak olyan vitaminok és ásványi anyagok, amiket nem tudsz így bevinni a szervezetedbe, a tablettában viszont benne van!

Az pedig tévhit, hogy a terhesvitaminoktól "óriásbébi" születik! :)

2012. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
10%

Én is femibiont szedek.

Nemrég,az egyik ismerősömnek pont egy "óriásbébi" született,61 cm és 5,40 kg.Az anyuka elevitet szedett.

Ja és egyik szülő sem nagydarab!

2012. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedek, nekem nagyon bevált :)
2012. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

első babámnál femibiont szedtem

most várom a másodikat és most gravidát,de csak azért mert a femibionnak most igen borsos lett az ára.

most a gravida 3 hónapos kiszerelés 5000 ft -volt

2012. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Czeizel professzor szerint tévhit, hogy a vitaminoktól születnek óriásbébik és igenis szükség van bizonyos vitaminok, ásványi anyagok bevitelére, mert nem tudsz mindent csupán étkezéssel pótolni. De manapság erről is megoszlanak a vélemények, sokan szednek, sokan nem, mindenkinek saját döntése. A professzor szerint Magyarországon a terhesnők csupán néhány százaléka szed, ami az ő véleménye szerint felelőtlenség és elszomorító. Ha mást nem is folsavat fontos szedni szerintem.

Egyébként én Perfect Prenatalt szedek, a vérképem a dokim szerint csodálatos lett (gondolom van szerepe benne a vitaminnak).

2012. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is az Elevitet ajánlották.De most tanácstalan lettem mert azért óriás bébit nem szeretnék elsőre szülni.....:(
2012. márc. 4. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!