Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhesvitamin?

Melyik a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Tévhit, hogy a vitamintól lesz "óriásbébi"!!! Ezt vki kitalálta, aztán sokan el is hitték, semmilyen bizonyított alapja nincs. Óriásbaba terhes vitamin nélkül is születhet!
2012. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi kicsit megnyugodtam.
2012. márc. 4. 11:06
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ELEVITET szedtem a fiam időre, 2810 gr. született, hát nem mondható óriás bébinek!
2012. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Elevitet szedtem a terhességem alatt, februárban szültem. Nekem a doki és a védőnő is azt mondta, hogy csak az első három hónapban szedjem minden nap, utána elég minden második nap. És láss csodát, nem született óriásbébim, 3300 grammal jött világra a kislányom. Szóval szerintem kár ezen aggódni.

A kórházban a szobatársam például Femibiont szedett, és 4550 grammal született a kislánya, meg is kellett császározni, mert nem tudta megszülni... Ennek ellenére nem hiszem, hogy a vitamin lett volna az oka.

2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem egyáltalán nem szükséges a vitamin, ha valaki változatosan étkezik.

Én is elkezdtem szedni, aztán abbahagytam, és változatosan étkeztem, azt figyeltem, miben milyen és mennyi vitamin van.

Láss csodát: vitamin NÉLKÜL tökéletes a vérképem.

Mellesleg számtalan cikk szól arról, hogy ha valaki rendszeresen vitaminkészítményt szed, azok szervezete megszokja, hogy készen kapja a vitamint, ellustul, és a gyümölcsből és semmi másból nem fogja kiszűrni a természetes vitamint, ha pedig nem kapja meg a kész vitamint, akkor könnyen megbetegszik.


Teljesen megértem, ha most ezt nem érted, mert mindent a babáért, én is így kezdtem. De teljesen feleslegesek ezek a műcuccok, a babának sem kell.

2012. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor sok zöldség és gyümölcs az egészséges baba titka......:)
2012. márc. 5. 09:12
 17/17 N. Kata válasza:

Terhesvitaminok, magzatvédő vitaminok összehasonlítása:

www.terhesvitamin.eu

2016. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!