Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy hassal hogy teszitek...

Nagy hassal hogy teszitek kenyelmesebbe (mar amennyire lehet) az alvast?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek ki hogy veszeli at az ejszakat?En legalabb ketszer megyek a wc-re,pedig probalok este kevesebb vizet inni,de peldaul ott van a sok hulye gondolat,izgalom ami nem hagy visszaaludni stb.
2009. jún. 8. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 óránként mentem wc-re, de mondjuk könnyen visszaaludtam. A hasamnak viszont csakis a jó matrac volt segitség, mert azok kiegyenlitik a test tömegének megfelelően a hasat is, azaz kicsit belesüpped egy jó matracba. Amúgy pedig, ha az nem volt, vagy amellé, mivel vastagabb puha paplannal alszom, azt forgattam kicsit mindig be alá, de nem egészen az oldalamig, csak kicsit tényleg. Nekem a vastagabb has"kiékelés" nem jött be, pl. a szoptatós párnákat hosszában ki lehet nyújtani, de másnak lehet, hogy igen.
2009. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én a nagy szoptatós párnát karoltam át és vezettem át a hasam előtt, át a lábam között - így viszonylag kényelmes volt

a gyakori pisiléssel sajna nem lehet mit kezdeni, de a vége felé már fel sem ébredtem, csak félálomban kitámolyogtam és utána egyből visszaaludtam :D

2009. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a takarót ölelem át,és vezetem végig a lábam között is,de nem a hasam alatt,csak előtte. Így valahogy félig oldalt,félig hason fekve jó,de csak a bal oldalon. Amúgy kb. óránként megyek pisilni,és iszonyú szomjas vagyok,úgyhogy muszály vagyok inni. De már nincs sok hátra!

31 hetes pocis :o)

2009. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!