Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes kismama vagyok....

18hetes kismama vagyok. Valaki torokfájásra valami jó házi praktikát tud esetleg? Lázam is volt, de csak egy napig, és 37.8volt csak. De a torkom még mindig fáj.

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sós vizzel gargalizálj, kamillával inhalálj! Tuti módszer!
2012. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mézmézmézméz! Legjobb!
2012. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyen jellegű problémáim vannak nagy ritkán akkor mindig mézes kamilla teát iszom. Teljes mértékben bevált módszer :)
2012. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Langyos sós vízzel?
2012. márc. 6. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél 2 zacskó mézes negrót!!!


Az 1. zacskónyit ha tudod akkor edd meg még ma, ha nem akkor a felét.


Tuti módszer. Nekem már hangom sem volt, a torkom úgy fájt hogy nyelni sem tudtam, 2 zacskóval bevágtam és meggyógyultam. :-)

Azóta mindig tartok itthon, ha valakinek kapar kicsit a torka már mézes negrózom is :-)

Úgyhogy nagyon használ!!!

2012. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Grape vital grapefruit magcsepp nekem bevált, azt várandósan is lehet szedni. Nagyon sok benne a polifenol (legalábbis a Grape vitalban), nagyon erős baci és vírusölő. Mellé érdemes még 1000 mg c-vitamint és cinket is szedni. Nekem a cink nagyon sokat segített! Van egy homeopátiás szer is, Homeogene 9 a neve. Elméletileg nincs arról adat, hogy terhesség alatt kockázatos lenne (ez van a betegtájékoztatóban), szerintem kérdezd meg az orvosodat, hogy szedheted-e. Itt van még pár tipp, de a gyógynövények közül nem tudom, terhesen melyiket lehet szedni. [link]
2012. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hársfavirág teát, vagy hagyma teát ittam sok mézzel. Vagy csak simán ettem a mézet. :) Jobbulást kívánok!
2012. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen, langyos sós vizzel! És sok gyümi!
2012. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vöröshagyma tea nem a legjobb ízű, de nagyon hatásos. Főzd meg egy hagyma héját, tegyél bele égetett cukrot. Másnap már semmi bajod!
2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!