Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bunkóság, ha nagyon közeli...

Bunkóság, ha nagyon közeli ismerőstől megkérdi-e az ember, hogy babát vár-e, mert bővült derékban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is futottam bele egy ilyenbe.

Volt osztálytársammal találkoztam, aki mindig is nádszál volt, de rengeteg hízott hasra. Ráadásul előtte ment férjhez, azt hittem baba van.

De mákomra tök jól reagálta le, mondta,hogy fenét, csak meghíztam!:)

2012. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság. Én egy bankban dolgoztam (már itthon vagyok 31+5 hetesen), tőlem nagyon sok ügyfél kérdezte, hogy jön-e a baba, már az elejétő kezdve. Engem nem zavart, mert tényleg jött, de sokan nagyon óvatosan kérdezték, mert alapból elég kövér vagyok, szóval akár sima hízás is lehetett volna. Főleg az elején, azért az utóbbi időben már elég egyértelműen látszott, hogy ez nem hízás. Egy esett rosszul, amikor mondtam egy hölgynek, hogy jövő hónapban már ne keressen, mert babám lesz (mindig hozzám járt), akkor azt mondta, hogy azt hitte, hogy ennyit híztam! Szerintem ez gáz, hogy még ki is mondja, ráadásul már egyértelműen látszott a dolog!
2012. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!