Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A császármetszés mennyire...

A császármetszés mennyire komoly műtét? Utánna nagyon fájhat a seb? Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ma azt hallottam,hogy műtét közben még a beleket is kipakolják! De nekem ez hihetetlen,nem hinném hogy az útban lenne.
2009. jún. 9. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
na lányok, további szépeket. megyek, mert felébredtek a kicsik.
2009. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

19:17-nek

Nem tapostál a lelkembe, azért a sok smiley, nem haragszom.

Csak azért írtam meg, h én zokszó nélkül megcsináltam mindent, pedig fájt, h tudjátok, sajnos nem az "elhagyáson", "túlpihenésen" múlik. Mivel nem tudom, h konkrétan min, csak találgatni tudok. Esetemben sürgősen császározni kellett, talán más technikával csinálták. Vagy az orvoson is múlik. 20 éve rendszeresen sportolok (mióta terhes lettem és baba van, azóta persze ritkábban), tehát az izmaimra, fájdalomküszöbömre, aktivitásomra nem lehet panasz. Én sem tudom, h miért fájt annyira, de nekem császárral tényleg nem kell újabb baba!

Örülök, h ilyen gyorsan regenerálódtatok! :)

Kérdezőnek!

Ne haragudj az off-ért, és egy biztos: ki lehet bírni! A babáért mindenképpen megéri!

2009. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos a lányom, de néha még úgy belenyilal a sebembe a fájdalom, hogy majd be..arok:)))

Amúgy tényleg jó volt vajúdni előtte napokon át, mire a dokim csak elszánta magát és felvágott, hogy már nem is törödtem a varratszedésig a fájdalommal.

2009. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!