Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros vagyok. Ha...

Terhességi cukros vagyok. Ha diétás sütit készítek, és az étkezésbe beleszámítom a ch tartalmát, azzal nem ártok ha csak azt enném?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hónapja diétázok,és mostmár nagyon hiányzik az édesség.Sütöttem rétest(kész tésztából,és csak meggyel,a másikat meg almával,fahéjjal),ki van számolva a ch tartalma,és a cukromat sem dobja meg,de mióta kipróbáltam,csak ezt enném tízóraira,és uzsira is..Ez nem baj??
2008. ápr. 11. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de csak mértékkel!!!!Ha a CH mértékét betartod, akkor nincs jelentősége, maximum, majd iktass be egy kis lazább napot valamikor!!!

Jó étvágyat!!!!

2008. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha befér a napi és heti értékeidbe, lehet enni.

Sőt, süthetsz barna lisztből is, laktózmentes tejjel...Én is ilyeneket ettem annó egy diéta alatt.

És mivel lehet enni diétás nápolyikat, édességet is, ezt is.-)

Néha én is nassolok, mert nekem is nagyon hiányzik:-)

2008. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Én már végigettem szerintem a diétás csokik,nápolyik nagy részét...Sőt valamelyik nap barnalisztből és canderelből sütöttem meggyes piskótát,de az sajna valami pocsék lett:(de a rétes bejött.És arra gondoltam,hogy a rétest a tízórai,és uzsi időben eszem(de ezekre a kis étkezésekre szoktam általában a gyümölcsöt enni)és most a süti végett a gyümik kimaradnak.
2008. ápr. 11. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljeskiőrlésű lisztből palacsinta??? Próbáltad már? Isteni... Somlói? Azt úgy szoktam, h szintén teljeskiőrlésűből sütök egy piskótát, széttördelem,miután kihült, és diab pudingokkal (csoki, vanilia)rétegezem. Piskóta, csokipuding, piskóta, vaniliapuding :)

Van még diétás sütis receptem. Nekem 8.0 volt a terheltem, ch-t nem számolok már, csak nagyon odafigyelek. +9. hétben vagyok, a babám nem nagyobb az átlagnál, sőt, legutóbb azt mondta a doki, hogy picibaba lesz...

:)

boldogság neked is!!!!

2008. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39. hétben vagyok...akartam írni:)
2008. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jól hangzik...Szerintem a somlóit mindenképp ki fogom próbálni,mert eggyre nehezebben bírom édesség nélkül.. áááá még ma kipróbálom..Amugy anno nekem is 8.0lett sajna a terhelésem.
2008. ápr. 12. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár nekem még 7 hetem van hátra,de eddig az én babám méretei is szerencsére rendben vannak:)Bár én még számolgatom a ch-ot szigorúan,de minél jobban megpróbálok nem gondolni az édességekre annál jobban kívánom...
2008. ápr. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!