Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babonás kismamák, ti mikor...

Babonás kismamák, ti mikor jelentettétek be a terhességet családnak, barátoknak, munkahelynek?

Figyelt kérdés
Legkésőbbi időpontok érdekelnének...köszi!
2012. márc. 10. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is vártam 12ig, de tényleg volt aki csak kb 15 hetesen tudta meg, ahogy alakult , nem hívtam körbe mindenkit a 12+1 en, akivel úgyis tudtam, hogy találkozom pár hét múlva, azzal akkor közöltem és pl melóban is 16 körül mondtam
2012. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 baráti pár (nagyon régi barátság) is csak a 16. hét után mondta el, hogy hamarosan szülők lesznek. Azért csak akkor, mert megvárták az AFP eredményt. Ők így látták jónak, én már 10 hetesen elmondtam mindenkinek. Szerintem ne neheztelj, biztos volt rá okuk. :-)
2012. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az AFP még csak most lesz majd, azt nem várta meg a bejelentéssel. Igazából nem csak ezért neheztelek, ez már csak a hab a tortán :-( Köszi azért!
2012. márc. 11. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!