Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha érzem magamon a terhesség...

Ha érzem magamon a terhesség jeleit (mell feszülés, émelygés, fáradtság), akkor biztos, hogy élő magzat van bennem, ugye? 11 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Köszönöm
2009. jún. 10. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenen miért rágódsz? Ne gondolkozz ezen, ha nics különösebb problémád. A baj sajnos jön magától is.

Megynyugtatni sajnos nem tudlak, de a kérdésre válaszolni sajnos igen. Nem, egyáltalán nem biztos az sem, ha megvannak a tüneteid, hogy él a magzat. Nekem is megvolt ez az összes tünet, mentem a 10. héten uh-ra, és kiderült, hogy elhalt a terhesség, már fel is szívódott a magzat. Csak a műtét után múltak el a tünetek.

Ne rágódj, ne idegeskedj, csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz!!!

2009. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 hét múlva megyek UH-ra, és a napokban olvastam itt, hogy ha minden rendben megy is, akkor is elhalhat. Ebből fakadt/fakad az aggodalmam. De köszönöm szépen a választ!
2009. jún. 10. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem elhalt a magzatom a 9. héten, a 12. héten vették észre. Csak azon csodálkoztam, hogy hirtelen elmúltak a tünetek és kívánni kezdtem a kávét, amit előtte nem tudtam meginni. Elképzelhető, hogy észrevennéd, ha valami más lenne, de csak utólag jutna el a agyadig, hogy azért volt, mert elhalt a magzat. Szóval kitartás, még egy hetet kibírsz.
2009. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg ne agyalj rajta! Nekem már volt elhalt terhességem, semmi tünete nem volt, hogy nincs rendben valami, mégis....:( Másodszorra gondolhatod, hogy én is végigaggódtam minden egyes napot, főleg az első 12 hétben. De tényleg csak pozitívan próbálj meg hozzáállni mindenhez, és ne gondolja arra, hogy mi van ha... ha baj van, akkor ráérsz majd akkor agyalni... addig meg csak a jóra gondolj! :)
2009. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom ezt a 7 napot a legkevesebb aggodalommal átvészelni. És köszönöm a kedves szavakat :)
2009. jún. 10. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
SAjnos nem veszed észre ha baj van.Kivéve ha vérzés lép föl!Nekem a 9.héten derült ki,hogy elhalt.De addig kár is idegeskedni!NEM SZABAD!
2009. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!