Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet "túlélni" egy...

Hogyan lehet "túlélni" egy missed ab után? 9 hetesen ment el a baba.

Figyelt kérdés
Nagyon mély szomorúság és üresség van bennem - ha vannak itt sorstársaim, tudnátok segíteni, ti hogyan vészeltétek át? Én szeretnék pozitív lenni és hiszem, hogy jön hamarosan egy egészséges baba, még 30 sem vagyok. De azért vannak rossz napok, és nehéz pocakos kismamákat, babákat látni - jól jönne néhány jó szó és biztatás, vagy túlélési módszer :) (tehát kérlek kíméljetek meg minden rémsztoritól, elég szar anélkül is)
2012. márc. 12. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia! hát nekem igazán akkor kezdett enyhülni ez az érzés, mikor újra terhes lettem, és a szomorúság helyét átvette a félelem, hogy vele minden rendben lesz e. Szerencsére egészséges kisfiú lett, már másfél éves elmúlt, de még így is sokszor eszembe jut.

Első baba lett volna?

2012. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, első baba lett volna. És nálatok mennyi idő múlva jött össze a következő terhesség?

Egyébként én is már előre félek attól, hogy végigrettegem majd a következőt, ami szintén nem túl előnyös a babára nézve... de nagyon jó hallani, hogy itt vagy pl Te is jó példaként - meg a dokim mondott egy szót, amivel vigasztalgatom magam: hogy ez egy ún. próbaterhesség volt nekem. Elvileg szervi akadálya nincs annak, hogy jöhessen egy valódi terhesség, amint letelt a pihenőidő.

2012. márc. 12. 09:54
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem is 9 hetes volt, és 3 hónap várakozást javasolt az orvos. Védekezés ellenére a 2. hónapban összejött.
2012. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek csak akkor sikerült kihordania ,amikor otthagyta a munkahelyét.

Fogászati asszisztens volt és az ottani nehézfémpor vagy nem lehet tudni pontosan mi 3 vetélést okozott,sőt az egyik 6 hónapos halvaszülés volt.

Végűl elkerülve azt a mérgező környezetet egészséges kisfia született.

2012. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2010 decemberében volt egy missed ab-om 11 hetesen.Utána 2011 áprilisában újra teherbe estem de 6 hetesen spontán elvetéltem nem kellet műteni mert teljesen kitisztultam.Utána rögtön teherbe is estem és 2012 február 26-án megszületett a kislányom.
2012. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, épp ilyen sikertörténeteket kell most hallanom, Nektek nagyon gratulálok a babáitokhoz! Én pedig próbálok türelmesen és bizakodva várni :)
2012. márc. 12. 11:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!

3 missed ab, ezer vizsgálat, természetgyógyász és 3 év után, most 35 hetes kismama vagyok a lányommal! Teljesen probléma mentes a terhességem.

Én arra gondoltam, hogy oka volt a vetéléseknek. Nem szabad feladni!!!

2012. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia.én is pont 9 hetes terhes voltam mikor átestem missed ab.-on.rá 6 hónapra megszületett az egészséges kisfiam aki ma már lassan tölti a 2 évet.:)
2012. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
huh.először is nagyon sajnálom.nekem 1 vetélés 2 missed ab volt.én a 2. missed után dolgoztam,mint 1 marha.lehet inkább vmiféle önbüntetés volt,de ezzel tereltem a figyelmemet.mindig a maximumot akartam kihozni és sikerült is akkoriban.jobb volt,mintha egész nap pityeregtem volna és sajnáltattam volna magam.volt 1 csomó vizsgálatom és most félidősek vagyunk,de hozzá kell tennem ,h az 12 hét az maga volt a pokol.izgltam aggódtam vajon él e még,feküdtem és kizártam minden tényezőt addig,nehogy baja essen a picinek:)utána megnyugodtam és azóta is csinálom a dolgom ami jól esik és megy is.ezen saját magadban kell túltenned magad,hidd el bki bmit mondd nem lesz könnyebb.nekem fájt,h jaj fiatal majd lesz msáik ne bőgjek már.inkább senki semmit ne mondjon úgy voltam.új célokat tűztem ki és próbáltam arra gondolni,h biztos vmi oka volt,h így kellett történnie.kitartást
2012. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is az első terhességem a 9. héten missed ab-al végződött. Nagyon szomorú voltam én is, tudtam, hogy a következő terhességet végig fogom izgulni. 3 hónap múlva próbálkozhattunk volna, de én akkor még nem akartam. 7 hónapra rá lettem újra terhes, és nagyon féltem, amikor 9 hetesen uh-ra mentem, de minden rendben volt, egészen addig nagyon aggódtam, amíg nem kezdtem el érezni a baba mozgását, az nagyon megnyugtató volt minden nap. Most lesz két éves a kisfiam, és most 20 hetes kismama vagyok újra.

Nehéz megérteni, hogy miért veled történik ilyen, de sajnos nagyon sokan átélik ugyanezt. Hidd el jobb lesz majd, és szép, egészséges gyermekeid fognak születni! :)

2012. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!