Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet "túlélni" egy...

Hogyan lehet "túlélni" egy missed ab után? 9 hetesen ment el a baba.

Figyelt kérdés
Nagyon mély szomorúság és üresség van bennem - ha vannak itt sorstársaim, tudnátok segíteni, ti hogyan vészeltétek át? Én szeretnék pozitív lenni és hiszem, hogy jön hamarosan egy egészséges baba, még 30 sem vagyok. De azért vannak rossz napok, és nehéz pocakos kismamákat, babákat látni - jól jönne néhány jó szó és biztatás, vagy túlélési módszer :) (tehát kérlek kíméljetek meg minden rémsztoritól, elég szar anélkül is)
2012. márc. 12. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában született volna meg a babám, akit sajnos a 7. héten elvesztettünk. De a 3 hónap pihenő után rögtön megfogant a Picurkánk, aki most is mocorog a hasamban, és csak arra gondolok, hogy nem szabad szomorúnak lennem és idegeskednem, hisz felelős vagyok érte, hogy jól érezze magát idebent! Kívánom, hogy hamarosan Te is átéld mindezt! Jó egészséget Nektek!
2012. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Epp ma 3 hete,hogy missed ab-om volt.Ugyanugy erzek,ahogy te,most is megkonnyeztem,ahogy vegigolvastam a valaszokat.8 hetes volt.Az elso uh-n azt mondta a doki,hogy lehet ikrek.Kellett par nap,hogy feldolgozzuk a parommal,de iszonyatosan vartuk "Oket".Aztan egyszercsak szertefoszlott minden alom,szornyu volt,es meg mindig az.

Ami vigasztal,hogy van egy gyonyoru egeszseges 17hos fiam,igy kicsivel konnyebb feldolgozni,de elfelejteni SOHA.

Kivanok sok erot neked,es kitartast.

Es remelem hogy hamarosan ismet kismamak lehetunk,most ez minden vagyam :).

2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én sem mondtam el senkinek egyébként, a terhességet sem, azért is fordultam "hozzátok", mert nagyon nehéz egyedül megélni. A párom persze itt van és mindent megtesz amit tud, hogy könnyítsen rajtam és felvidítson, de mégiscsak ezek a történetek tudnak igazán erőt adni, úgyhogy nagyon köszönöm Nektek újra és újra.
2012. márc. 12. 14:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a 10. héten ment el az első baba, pont egy évvel ezelőtt. Tudom, mit érzel, én is iszonyúan szenvedtem. Nagyon érdekes, hogy a picur, akit most a szívem alatt hordok, azon a héten fogant, amikor az első baba megszületett volna :) . Nekem nagyon sokat segített a nehéz időkben Singer Magdolna Asszonyok álmában síró babák c. könyve. Kitartás, hidd el, kisüt még a nap :)!
2012. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten közölték, hogy nem él a babám. 1. baba lett volna, több mint egy évet vártunk rá. Gyertyát gyújtottunk,meggyászoltuk. Nem védekeztünk utána egyáltalán, pedig javasoltak 2 hónap szünetet. Végül 3 hónappal a műtét után terhes lettem, akivel teljesen problémamentes terhességem volt, most lesz 1 éves a nagylány. Nekem erőt adott, hogy igen, újból terhes akarok lenni és volt előttem cél. Arra pedig ne gondolj, hpogy újra megtörténhet, mert bár valóban van, hogy valaki többször is elvetél, de szerint a villám 2x nem csap ugyanoda, szóval nagy eséllyel a következő terhességgeddel minden rendben lesz!
2012. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Area ***** válasza:

Jó ezeket a válaszokat olvasni, hogy nektek sikerült;) Nekem is most volt a műtétem 1 hónapja...:( ugyanazt érzem, mint Te kedves kérdező.

Ikrek voltak, és két év sikertelen próbálkozás után jött össze spontán.

Fogászati asszisztens vagyok, így kicsit ijedten olvastam az egyik választ, bár amúgy is parás vagyok.

Nekem azt mondta most kontroll vizsgálaton a dokim, hogy nem kell várnunk, ha nem akarunk, mert "rendben" vagyok.

Üdv. és szorítok;)

2012. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem sem olyan régen történ 15.héten búcsúztunk el a pici fiúnktól!Két hétig ki sem mozdultam,még a telefont sem vettem fel senkinek,csak bőgtem,mécseseket gyújtottunk elbúcsúztunk,minden nap eszünkbe jut a picink és ez mindig így lesz! Ebben a hónapban már próbálkozunk remélem sikerrel!Mindenkinek szorítok.
2012. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!