Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodjak? A babam mindig a...

Aggodjak? A babam mindig a jobb oldalamon mozog es nem valami sokat. Tobbszor erzem naponta de eleg gyengen. Nem kellene mar erosebbeket rugnia? 25 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes koromtól érzem. Első babás vagyok, és én is azt vártam, hogy mikor fog már erősödni. most 30 hetes vagyok és 2-3 hete lett intenzívebb a rugás. olyan amilyet vártam. Lehet csak több a magzatvized, vagy nem feltétlen ez. Egyszerűen még elfér a lurkó. :) Az a lényeg hogy érzed! Én pl. sokszor nem is rugást érzek, csak érzem, hogy somfordál, kúszoik egyik helyről a másikra. Vicces.! Élvezd és ne aggódj. az hogy csak ott érzed, az lehet azlrt van mert ott rúg meg jobban idegeket. A méhben nincsenek idegszálak azt olvastam, így amikor érezzük akkor nemcsak a méhhez ér hozzá hanem más szervekhez is.

Boldog felfedezőutat kívánok még erre a kis időre!!!

2008. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj!!!!Én a második babámat várom,és a másodikkal voltam így.Nekem meg csak a bal felemen rugdosott 22-26 hétig.Most 32 hetes vagyok,és sokszor nem is rugdos,hanem csak feszítt,meg mindig valamit kinyom,de most is csak a bal felemen jobban,néha elég kellemtlen amit csinál,de mégis isteni érzés.Szerintem minden rendben van nálad,mert nem az a lényeg hogy hol rugdalódzik,hanem hogy érezd a mozgásait.Boldog babavárást!!!!
2008. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!