Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesek vagyunk, naponta...

8 hetesek vagyunk, naponta éreztem enyhe menzi érzést! Ma meg a jobb oldalon meg lent középen szurkál meg fájdogál! 2 hete voltam orvosnál csinált ultrahangot minden rendben volt! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
változnak belül a dolgok,nekem is fájt folyamatosan a hasam.én már 19 hetes vagyok,de ma nekem is ilyen érzésem van.azt mondják,nyúlnak a szalagok.a dokim pedig azt mondta,hogy amíg nincs vérzés és nagyon erős görcs,addig nincs baj.
2009. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia csatlakozom nyugi én is mondtam neki hogy fájdogál a pocim de nincs semmi baj megnyugtatott nyulnak a tartó szalagok és a baba csinálja a helyet magának mert ugye iszonyatos gyorsan nő és bent is iszonyatosan gyorsan nőnek és nyomja arrébb a szerveidet a méh és az fáj nekem is fáj az elejétől 9 hetes vagyok és még mindig fáj de jól vagyunk és Te is ne aggodj boldog babavárást
2009. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!és jo baba várást!:)
2009. júl. 14. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom a fenti két válaszolót!!!!! Én februárban szültem és nekem is fájt szinte végig. Szurkált, nyomott. Ha nagyon zavar, pihenj le!!!!!!!
2009. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!