Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam terhességi vizsgálaton,...

Voltam terhességi vizsgálaton, meg ultrahangon is. És megmonták hogy terhes vagyok, meg annyit hogy rendben van minden. Semmi mást nem montak. Honnan tudom hány hetes terhes vagyok? Hogy írják az ultrahangos papíron hogy hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ralyta volt,hogy hogy hány hetes és napos vagyok,a szülés várható ideje alatt.
2009. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mész kérdezz rá mindenképp. Minden kérdésre válaszolni fognak és nem harapják le a fejed. Ha meg nem mondják kérd ki magadnak vagy keress más dokit.
2009. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még korai terhesség, ezért nem adott a dokid papírt, ha meg adott azon méreteknek és terhességi kornak is kell lennie. Mondta h menj vissza kontrollra? Általában úgy írják: 5w 3d (ez 5 hetes és 2 napos terhességet jelent).
2009. jún. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen vissza kell mennem ultrahang vizsgálatra.Az mit jelenthet hogy Grav.s.:5(+/-1hét)
2009. jún. 11. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jelenti a terhesség korát. Tehát te 5 hetes vagy +-1 hét:)
2009. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!