Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fekvésre vagyok ítélve....

Fekvésre vagyok ítélve. Hogyan tehetném kényelmesebbé a fekvést?

Figyelt kérdés

Már nagyon fáj a csípőcsontom és a derekam majd le szakad!Jobbra balra forgolódom de sehogy sem jó!

Válaszokat előre is köszönöm!


2008. júl. 16. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
en is fekvesre vagyok itelve,tudom milyen erzes,probalj olvasni a babafejlodeserol irt konyveket,v.esetleg masrol,probalj tevezni,es netezni.Hany hetes vagy?udv.33hetes kismama
2008. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

19.hétben vagyok.Itt van már az ágy mellett a számítógép,tv,könyvek,kismama újságok,de a derekam szét szakad már....nagyon rossz! néha felkelek egy kicsit,de inkább gyorsan visszafekszem nehogy gond legyen!

Kitartást Neked is!!!

2008. júl. 16. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
mindig gondolj a babara,hogy az o erdekeben teszed,nekem egyaltalan nem lenne szabad felkelnem,de sajnos muszaly,mert ketten elunk a parommal kulfoldon,o dolgozik,es nekem muszaly foznom magunknak,es kiszolgalni magam,de mikor leszalok az agyrol mindig arra gondolok h.most artok magamnak es a babanak,gondolom neked van aki segitsen.de persze csak a legfontosabbakat vegzem el gyorsan.ugyhogy mindig gondoljarra h.a babaert teszed.
2008. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Reggel 7-től este 7 ig egyedül vagyok:( Úgyhoy együtt érzek veled.ma a zöldségeket itt vágtam az ágyba,mondanom sem kell,ami 10 perc alatt meglett volna az most 1 óráig tartott:(És van jó sok kutyám,akiket ki kéne már engednem.....Remélem nem kell végig feküdnöm!!!
2008. júl. 16. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
hat akkor eleg rossz neked is a helyzeted,de miert kell fekudnod?nekem azert mert a cx1000 es az nemjo,mert beindulhat a szules,es meg most az koran lenne nekem,es lehet a babaval tortenne valami nagyon rossz!!!
2008. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell feküdnöm,mert sokat keményedett a méhem. Ma már közel nem olyan,mint tegnap vagy tegnap előtt.Szombaton az összes kutyámat végigfürdettük(15 ebem van)pihenés nélkül.szerintem ez tett be...azóta fekszem.sajnos mi a párommal vidéken lakunk és nincs senki aki itt a közelben tudna segíteni nekem. Este megjön a párom és a kutyákkal való teendőket ő végzi el.Nekem meg a szívem szakad meg értük:( ezért is bízom benne hamarosan elmúlnak a keményedések teljesen és akkor nem kell 24 órából 23és felet feküdnöm.több mint egy hónapja nézte a doki a méhszájamat ,allor 3000 volt.azóta nem nézte,pedig mondtam fáj a méhem,de akkor sem nézte meg.pénteken kell hívnom és szerintem hétfőn megyek (azt még nem tudom hogyan fogok bejutni és várakozni)vissza.
2008. júl. 16. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
meglatod hetfon johirrel fog szolgalni a doki,es azt fogja mondani h.pihenned kell de mar nem annyit,ugyhogy a haz koruleltudod majd vegezni a legfontosabbakat.de az en cx-em mar nemjavulhat csak rosszabodhat.hol eltek videken mert mi is magyaror.-on videken elunk,csak mar 2eve kulfoldon vagyunk
2008. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Erről inkább priviben írok.
2008. júl. 16. 17:38
 9/12 A kérdező kommentje:
már írtam,megkaptad?
2008. júl. 16. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
megkaptam mar en is vissza irtam te megkaptad
2008. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!