Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes, hogy 9 hetesen...

Természetes, hogy 9 hetesen félóránként kell pisilni járni? (nem csíp, nem véres, egyszerűen csak ingerem van)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,mert az első trimeszterben vagy és nő a méhed.A harmadik trimeszterben is ez lessz.Én inkább akkor vagyok igy amikor sok folyadekot iszok egyszerre.Ne aggodj,minden ok.Boldog babavárást!:-)23hetes kimama
2008. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is 9 hetes vagyok és egész nap meg egész éjjel pisilni járok :) Ez teljesen természetes, nő a méhed és nyomja a hójagodat. Majd hozzászoksz :)
2008. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is 9 hetesek vagyunk! Es en is ejszaka ebredek meg vecere menni...nekem is gyakrabban kell...
2008. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen dolgokon ne aggódjatok már hogy gyakran kell pisilni!

a terhesség a világ egyik leggyönyörűbb és legtermészetesebb dolga!

és ilyen kis pitáner aggodalmakkal, nem kellene elrontani! minden apró dolog miatt nem kellene aggodalmaskodni, mert akkor nem látod meg a kismamaság szépségét örömét! a pisilés meg természetes dolog!

2008. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!