Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok véreztem...

7 hetes terhes vagyok véreztem egy keveset! A doki megvizsgált, kaptam tőle egy kúpot amit egy hétig kell használnom szigorú fekvés mellett! Nagyon nehéz feküdni, esetleg naponta egy 3 perces séta belefér-e vagy ártok ezzel mindenek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 22:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én hétfőn megyek visza! Remélem nem itél még egy hétre az ágyba! De mesze van ám nagyon! Te miota fekszel?Kibirom ezt a hetett és reménykedek hogy mimden rendben lesz! De már most kivagyok töle mert hétvégére nagyon jó időt mondanak! Az volt a terv hogy lóvas túrázás meg kutyázás brüm brüm!
2012. márc. 14. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Én péntek óta fekszem. Nekünk is volt tervünk a hétvégére, mert Gyulán lesz kolbászfesztivál koncertekkel, mulatsággal, és oda mentünk volna. (csabai vagyok) Zene, napsütés, madárcsicsergés, séta...imádom. De mindegy, mert a Pici Kisbabánk a legfontosabb, úgyhogy ha kell hónapokig fekszem.

Kitartás, Neked lehet hogy már hétfőn feloldják a fekvést!!

2012. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát az igen, egy jó kis fesztiválnál nincsen jóbb! Én is kivánok neked kitartást és sok sikert csütőrtökig! Irj hogy mi volt a dokinál!
2012. márc. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!