Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként leszek esküvői...

Kismamaként leszek esküvői tanu! Hogyan tudnék csinosan felöltözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hónapos terhes leszek, amikor a legjobb barátnőm esküvői tanuja leszek. Ő volt az én tanum 5 éve és gyönyörű ruhában volt, én sem szeretnék szégyent hozni rá. és igen, nem szeretném én sem kellemetlenül érezni magam.

Van ötletetek, hogyan tudnék csinosan felöltözni? Nem vagyok nádszál alkat egyébként sem, plusz jön még a poci. nem szertnék "lepedőben" menni...

Köszi a segítséget!


2009. jún. 11. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet pocakosokra is szép alkalmi ruhákat venni, vagy varratni is tudsz! De mivel azt írtad hogy nem vagy nádszál alkat, gondolom nem szeretnél simulósban lenni.... tehát maradnak a kismamás-ciciben szűk-hasban lenge rucik. Biztosan nem fogsz szégyent hozni rá, az emberek egy kismamában nem a bomba nőt látják, hanem hogy milyen szépen gömbölyödik:) csini leszel, többen még irigyelni is fognak a pocidért

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én 1 hónapja (7 hónaposan) voltam a húgom esküvői tanuja:) Én is így voltam mint Te, csinos akartam lenni, ezért én magam terveztem a ruhámat és megvarattam:))) nem volt olcsó de megérte.

Ha gondolod küldök róla képet, (tudom ez nem az a fórum...) de a ruhát eladnám mivel nem hiszem, hogy még az életben viselni fogom (sajna)

Én sem vagyok nádszál, ez egy szép fekete hosszú, nyári estélyi ruha:)

üdv: 36 hetes

2009. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! És szívesen veszem a képet!!!
2009. jún. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!