Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes km. Kedd óta sok a...

29 hetes km. Kedd óta sok a folyásom. Normális ez? Csak a jövőhéten megyek dokihoz, addig nem tudom megkérdezni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Na hát nekem is iszonyú sok..már néha rettegek hogy most ez a nyákdugó vagy a magzatvíz...te nem??ja és nekem már annyira sok hogy néha betétet teszek be mert félek hogy olyan lesz a ruhám:(
2009. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is több és hígabb a folyásom és mingíg attól félek , hogy talán a magzatvíz . Én is jövőhéten megyek orvoshoz és addig rágódok rajta.Nem tudom milyen ha szivárog a magzatvíz.27 hetes kismama.
2009. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked már régóta sok? Dokit nem kérdezted meg. Félek, hogy elkaptam vmi fertőzést. A tisztasági betétről viszont vhol azt olvastam, hogy nem javasolják, mert a baktériumok (vagy mik) könnyen elszaporodhatnak benne, és feljuthatnak a méhig is.
2009. jún. 11. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
A dokim még meg sem nézett egyszer sem pedig már 35 hetes vagyok....hát de akkor mit használjak hát már annyira sok??!!
2009. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furán hangzik, de én már itthol töltöm a napjaimat, és nem igazán megyek sehova, úgyhogy én úgy oldtam meg még a héten, hogy mivel sokat járok WC-re - törlöm. Viszont nem tudom ha továbbra is sok lesz, mit csinálok.
2009. jún. 11. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
16:15-s.Ha rám gondoltál , hogy régóta így van e akkor a válaszom nem .Most a napokban vettem észre . A pici sokszor rúgja a hólyagomat is és lehet , hogy inkább a vizelet csordogál , vizelet visszatartási gyengeség miatt, valójában nem tudom mi lehet. Szerdán megyek orvoshoz. A tisztasági betétet napjában többször cserélem.Szerdán kiderül , hogy mi ez pontosan.Mostanában sokat idegeskedtem , remélem nem magzatvíz.A pici ugyan úgy mocorog rugdos mint eddig .Más szokatlant nem vettem észre.
2009. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , beszéltem az orvossal most és azt mondta , hogy normális a több folyás terhesség alatt.Ha a magzatvíz folyna az változó mennyiségű lenne .Ha nincs lent viszketés és csípő érzés akkor fertőzés se áll fenn.
2009. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok
2009. jún. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!