Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszabb az inditott szülés...

Rosszabb az inditott szülés mintha magától megindulna?

Figyelt kérdés
Hétfőn kell befeküdnöm a Bajcsy kórházba aznap meg is inditják a szülést? Mi fog történni? Hétfőn leszek 40 hetes+5 napos . Első baba nem félek a szüléstől csak izgulok.
2012. márc. 17. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

rosszabb.

mert ha magától indul a tested dönti el itt meg a főorvos.

engem megvizsgált beöntés...burokrepesztés utána nem lettek rendszeresek, rákötöttek oxitocinra 10pers és azt hittem meghalok.

bocs nem akarlak ijesztgetni

2012. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ki az orvosod?

vagy nincs választott?

2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én ugyanugy jártam mint az első
2012. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs orvosom. Köszönöm a gyors válaszokat de aki még járt igy az irhat:)
2012. márc. 17. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


36+4-én éjjel elfolyt a magzatvízem, tusolás, összepakolás, mentő, irány a kórház, fájás sehol. Orvosom nincs, megvizsgáltak, kaptam egy szobát, ekkor volt éjjel 3:35, fájás még mindig sehol. Apát közben riasztottam, mert éppen vidékre szólította a munkája. Kb 8 körül be is ért. :D 10-kor kaptam antibiotikumot, sétáltam ezerrel, nevetgéltünk, fájás még mindig sehol. Kezdtem izgulni, hogy mi lesz már hisz a többi szobából szűrődtek ki a furcsábbnál furcsább sikolyok, nyögések. 11 óra még mindig semmi. 11:15-kor rám kötötték az oxitocint, 11:30 kezdek valami kis kezdődő hasmenésre emlékeztető dolgot, ki is engedtek wc-re. Aztán 11:45-kor elkezdtem csillagokat látni, aztán 11:55-kor éreztem, hogy nyomnom kell és végül a 3. nyomásra, vágás, repedés nélkül 12:00-kor megszületett a kisfiam! :D Egészségesen majdnem 3 kg volt a drágám.


Sok sikert, gyors szülést, gyönyörű babát kívánok! Uzsokiban szültem 2010-ben! :D

2012. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 41+2 napra indították, reggel hatkor teljesen zárt méhszájjal, öt perces fájásokat mért a gép ezután, de semmit nem tágultam és semmit nem is éreztem a fájásokból. Így délben kiküldtek a szülőszobáról az osztályra, ott este nyolc körül kezdtem el érezni a fájásokat, éjfélkor már nagyon fájt, de az ügyeletes nővérke azt mondta feküdjek le és próbáljak elaludni (komolyan). Aztán hajnal háromkor amikor a nyákdugó is elment nagy kegyesen visszaengedett szülőszobára, akkor voltam két újnyira nyitva, oxitocin, burokrepesztés és reggel hétre lett meg a gyerek.
2012. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én mind a két terhességemnél túlhordtam.

az elsőnél befeküdtem semmit nem csináltak és már nagyon untam éjjel magától megindult 4010g,volt dokim és végig ott volt nagyon rendes volt

a másodiknál nem fogadtunk gondoltam minek,második könnyebb ugyis.na innen csak akkor olvasd tovább ha nem ijeszt meg.


úgyszintén befeküdtem másnap reggel a főorvos megvizsgált kézzel tágított mert semmit nem nyíltam de nem mondta csak azt éreztem hogy kitépi a belemet már bocs.

annyit mondott ok az első is nagy baba és hamar megvolt hát indítsunk csak így. előkészítés bla-bla már burkot is alig tudtak repeszteni mert még annyira fent volt a baba nem történt semmi 1óráig aztán oxi na rá fél óra 5perces állati fájások azt hittem........ aztán semmi ez órákon át hol 1-2 perces hol semmi ez 8-du 3ig.mire egyszercsak 10perc alatt meglett de a köldök zsinór 2* anyakán volt kulcscsontja eltört teljesen bevérzett a feje,mert fojtogatta a zsinór de a fájások meg a doki csak nyomta lefele.

de senkinek nem jutott eszébe hogy esetleg rajta lehet és egy bár nem vagyok híve de császárral megoldottuk volna.

már a védőnő itthon azzal kezdte hogy azért nem tudtak burkot sem repeszteni csak úgy hogy a szülésznő teljes erőből lefele nyomta mert nem volt helye.

szóval.

4140gr Sárika és nagyon stamm csaj épp apával vigyorog de lehetett volna nagyobb baj is.

fogok még szülni de nem hagyom magam sem megindítani sem tágítani kézzel,mert az nem normális dolog.és megértem azokat akik otthon szülnek. volt olyan hogy 1,5 óráig nem volt ott senki!!!! teljesen egyedül.

sok sikert-kitartás kívánok és majd írd meg hogy hogy vagytok ha nem vagyok túl tolakodó.

2012. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj istenem kedves utolsó kicsit most meg ijedtem :S:S:S Melyik kórházban szültél? Hál isten hogy semmi baja nem lett a babádnak:) Amint tudok írok majd hogy mi a helyzet.:) Amúgy nem félek szüléstől mivel első baba így nem tudom mire számítsak mindenki csak azt mondogatja hogy fáj de hát nem tudom elképzelni milyen szóval.... Na mind1 köszönöm a válaszodat!!!
2012. márc. 17. 18:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a második kérdező vagyok,és én is a Bajcsyba fogok szülni, és valószínűleg császárral.

Légyszives írd majd meg, hogy mi volt, meg melyik doki volt veled.!

Nem kívánom, hogy azonnal császár után, ráérsz 1 hét múlva is, szóval nem akarlak siettetni.

Nagyon szurkolok, nekem hétfőn lesz a szülinapom :)

2012. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké írok ahogy tudok remélem hamar túl leszek rajta. :) Előre is Boldog Szülinapot!!
2012. márc. 17. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!