Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma este kell befeküdni a...

Ma este kell befeküdni a kórházba, hogy feltegyék a tágitót. Ez mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
9 hetesen leállt a baba szivmüködése ezért a terhességet be kell műszeresen fejezni.
2008. ápr. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnállak, nekem hétfőn lesz két hete....

Én nem kaptam, mert már szültem, de rengetegen írták, hogy vmi laminárium nevű pálcikát tesznek föl, ami nedvesség hatására kíméletesen tágítja a méhszájat, és sajnos kb 2-2,5 órás görcsöket okoz, DE lehet kérni fájdalomcsillapítót!! Kitartás... Engem előtte még sosem műtöttek, altattak, és amúgy is ki voltam akadva, de minden szuperül alakult. Neked is ezt kívánom.

Sok sikert mára, holnapra és a jövőbeni boldog kismamaságodhoz!! :o)

2008. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éve volt ilyen, én 10 hetes voltam. Nem fájt egyáltalán, az orvosom nagyon óvatos és ügyes volt, egy szúrást éreztem egy pillanatra. Utána görcsöltem, de nem volt erősebb egy mensesgörcsnél.
2008. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem 2 éve volt. És a felhelyezés az elég rossz volt.De utánna semmit nem érzetem.És nekem is 9 hetes volt!Most már a 33. héten tartunk!fel a fejjel!Puszi!Ne aggódj minden rendben lesz!
2008. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly októberben volt abortuszom és én is kaptam mégtágítót.Tényleg pálcika szerűség amit felhelyez az orvos.És útána olyan érzésed lesz minda megakarna jönni és csak görcsölsz.Nekem nagyon kellemetlen volt.

Sajnálom,hogy ez tőrtént a babáddal!

2008. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Három napja volt a műtétem 11 hetes terhesség volt, de nem élt a baba, nem is fejlődött. Nem akarlak ijesztgetni, de a tágítás alatt olyan fájdalmaim voltak, hogy az injekció sem segített, végig vinnyogtam a 2,5 órát, semmi nem használt. A görcsöktől, fájdalomtól epét hánytam, soha ilyen fájdalmat nem éreztem. Már mikor föltették a pálcikát akkor éreztem, hogy ez nem lesz egyszerű. Aztán a műtét után minden fájdalmam megszűnt és mondta a dokim aki egyébként nagyon óvatos kedves jó orvos (nem rajta múlott) hogy a korábbi méhszáj műtéteim miatt nagyon sok a műtéti hegg és ezért nehezen tágultam és ez sajnos igen csak fájdalmas. Ha neked nem voltak ilyen előzmények, akkor szerencséd van. Én is arra számítottam amit a többiek leírtak és azért osztottam meg veled ezt a szörnyű tapasztalatot, hogy esetleg fel tudj készülni lelkileg. Nekem jó lett volna, ha nem váratlanul ér és fel tudok készülni arra ami rám várt. Persze akkor is végig ordítottam volna azt a 2,5 órát, de legalább tudom előre. Én migrénes vagyok jól birom a fájdalmat, de ez... Sok szerencsét és erőt kívánok neked!!!!!!!!!!

2008. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szíja!Én is áttétltem ilyent,sajnos:(9 hetes halt meg a babám a hasamban.Feltettek egy hurkapálcikához hasonló pálcát,ami vastag volt,és ahogy teltek az órák,és szívtabe a nedvességet a pálca,egyrre jobban tágitott ki.Eltelt 3 óra adig birtam,aztán véreztem kicsit,és 10 perces fájdalmaim voltak,egészéjjel,és reggel megműtötek.Nekem a leki része volt a legrosszabb,nem a fájdalom,végig sírtam az éjszakát,2 éve történt ez,és most is ha erre gondolok megszakad a szívem.Most van egy újabb terhességem,és valamilyen színten kárpotól.Együtt érzek veled!!13 hetes kismami
2008. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Első válaszadó vagyok. Ha jársz erre, írd meg légyszi, hogy alakult, sokat gondoltam rád...
2008. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!