Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák! Ti hányadik...

Kismamák, anyukák! Ti hányadik hétre készültetek el mindennel? Csomagösszekészítés, ruha mosás, vasalás, kis szoba készítés, apasági nyilatkozat stb. Köszönöm válaszotokat!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Most 33 hetesen a picinek már minden kész, két héten belül a kórházi csomagot is összeszedem. Apasági nyilatkozat nem kellett, házasok vagyunk. :)
2012. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is 33 hetes vagyok, holnap lesz a 34. hét. Úgy terveztem hogy a 36. hétre minden kész lesz! Szerinted késő? Nagyjából bő 2 hetem van még rá!
2012. márc. 21. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
35. hétben járok, de még nincs minden kész. A csomagom kb 85%-ban, a papírok kb fele van meg (nem MO, itt más papírok is kellenek), a kiságy és pelenkázó még nincs a helyén, mosás vasalás kész.
2012. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! :))
2012. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kb a 34-35. hétre készen voltam mindennel. Apasági nem kellett, mert házasságban élünk.

Most is így képzelem, a 35. hétre a kórházi csomagomat is össze akarom állítani.

2012. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az Off-ért,de a házasoknak kell vinni a házassági anyakönyv másolatát?
2012. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Programozott császárom volt, így tudtam mikor érkezik a baba. Mindig mindent utolsó pillanatra hagyok, most sem volt másképp :) A ruhákat a szülés előtti héten mostam ki, a szobája a szülés előtti napon készült el, a csomagot meg aznap reggel pakoltam össze. Nem kapkodtam el semmit :)
2012. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

32 hetes voltam, mikor összeraktam a saját motyómat félig-meddig. Összeírtam ami még hiányzik belőle. A baba ruháit összeszedtem, de még nem volt kimosva,vasalva. 33 hetesen mentem CTG-re a kórházba, olyan rossz lett, hogy haza sem engedtek. Még az apasági sem volt meg! A 37. héten indították a szülésem, addig bent kellett feküdni. A baba cuccait, ágyát anyukám és a párom rendezték el. Az apaságit úgy intéztük el, hogy a doki kiengedett fél napra a saját felelősségünkre.

Szóval szerintem a 30. héttől bátran össze lehet készülni.

2012. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kell vinni az anyakönyvit házasoknak. :)
2012. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szobája nálunk még káosz, csak a falakat festettük ki. Az első pár hétben a mi szobánkban alszik majd, ott már rendben van a kiságya, a pelenkázó és a ruhák is.

Még a takarókat, textilpelenkákat, játszószőnyeget és plüss bébijátékokat kell kimosnom, szerezni baldachintartót, pelenkázótáskát, és akkor az ő cuccaival teljesen kész leszek.

Az én kórházi dolgaimat még össze kell szedni, bepakolni, de ahhoz is nagyjából csak a hálóing/pizsama hiányzik, meg napok óta fel akarom tölteni a fényképező akksiját, és jó lenne, ha a telefonom is megérkezne addigra, mert a régi elromlott, az új meg külföldről érkezik.

31 hkm

2012. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!