Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az hogy " szabályos...

Mit jelent az hogy " szabályos petezsákban embrió sejthető"?

Figyelt kérdés

minden rendben velem, bár annyira rossz minőségű volt az ultrahang gép hogy alig látszódott vmi, ráadásul hasi ultrahangot csinál mindig a dokinő, bár a férjem azt mondja ő látott mindent :)

a lényeg hogy a petezsák szabályos és benne embrió sejthető., egyébként pulzált is a kis szive láttuk, de annyira pici hogy valószinű kisebb egy héttel, a papírra is 6-7 hét gravida van írva, szóval inkább vagyok 6 hetes mint 7.

legközelebb április 5-én megyek újra UH-ra., s


éreztem hogy februárban későn volt peteérésem vszínű később is fogant

szerintem minden mérésnél kevesebb lesz a baba 1 héttel..

na de mindegy megnyugodtam azért, és mondta is hogy minden rendben van egészséges a terhességem is és még biciklizhetek is..

bár azért bennem a félsz, hogy ilyen pindurika még, na de ha a dokinő azt mondta oké, akkor oké !



de akkor miért írta hogy csak sejthető???!!!!


2012. márc. 22. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de a gravida, az magzatvédő vitamin.

Azért írta, mert nem látta jól.

2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ez van írva pontosan:


Grav.s.6-7


terhesség bizonyított


UH:az uterusban szabályos petezsák benne embrió sejthető.

2012. márc. 22. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valószínűleg terhes vagy, de majd a következő uh-n válik biztossá. Nálam is így volt. korán voltam vele én is, és azért nem tudta még a doki megerősíteni.
2012. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tényleg volt pulzálás is, csak nagyon picike volt,

na meg a uh gép eléggé egy lepukkant elfuserált volt, a dokinő is mondta hogy egy másik gépen jobban látszódott volna..

2012. márc. 22. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy a gép miatt írta azt hogy sejthető. De volt pulzálás akkor az ott van.
2012. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen, kicsit megnyugodtam

istenem a terhesség csupa aggodalom :D

2012. márc. 22. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az. De megéri. Én most 6h+4n-os vagyok.
2012. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben nyugi :) És egy megjegyzés az egyik válaszolónak: A GRAVIDA AZT JELENTI TERES NŐ!Igaz,hogy egy magzatvédő vitamin neve is,de a teresség graviditas néven van a papíron,a terhhes nő pedig gravidaként szerepel.Több leletemen van rajta,hogy gravida beutalva ide meg oida,vagy épp az első uhh után írták,hogy x éves gravida a terhességét megtartja!
2012. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy latin kifejezés.
2012. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a 6 héten csak petezsákot írt, 8 héten írta, hogy élő embrió, szívműködés, szikhólyag látható
2012. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!