Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek fel? Tiszta depis...

Mit vegyek fel? Tiszta depis sírós kismama lettem.

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy 2 hét múlva 4 napra kimegyünk a párom családja után az olasz tengerpartra. De annyira csúnya lett a lábam térdtől a fenekemig,hogy borzasztó.Vastag,csupa narancsbőr,vizes.Fúrdőruha kizárva. De mégis mit vegyek fel?? 1 db.térdig érő gatyóm van a többi hosszú,azokba üljek a parton?? Még a fürdőruhámba sem férek bele egy alkalom miatt meg már nem szeretnék venni. lenne ötletetek ami nem kerül vagyonokba? 30 hetes mami
2009. jún. 14. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vékony szoknyácska kevés pénzért? Bikinifelső szintén kevés pénzért (pl tesco)

Szoknyácska jól néz ki bikinifelsővel és pocakkal :) (szerintem)

Ne keseredj el, élvezd a nyaralást!!

Minden jót!

2009. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak azt akartam még írni, hogy rám jó a terheses bikinim, mert tök nagyok a melleim a szoptatás miatt. Nyáron 20-25 hetes babás voltam, most 6 hónapos a lánykám. Lehet, nem vennéd feleslegesen :)
2009. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz egy strandkendőt amit derékra kell kötni és így nem kell terhesszoknya, és mégis strandkendő! Felülre meg valami spagettipántos bő felsőt vehetsz! Ne érezd magad rosszul (bagoly mondja) ezzel csini leszel és eltakarod a kényes részeket! :)
2009. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bikini, vagy egyberészes fürdőruha, csípőre kötött strandkendővel...? Csak akad valami a szekrényben, ami rádjön!

A Tescoban tényleg elég reális áron lehet fürdőruhákat találni. Ott vettem én is magamnak olyan bikinit, aminek a felsőrésze hosszú, hogyismondjam, nem tudom a nevét... 5000Ft-ból kijött az alsó és a fölső együtt. Most persze nagyon ráfeszül a pocakomra, az pedig nem lesz egyből olyan szülés után, mint előtte, úgyhogy utána is majd szépen ápol és eltakar. :) Nem egy alaklomra szól, az biztos! A pocaknak különben sem tesz jót, ha közvetlenül éri a napfény!

Amúgy pedig ne keseredj el ilyesmin, nem maradsz narancsbőrös örökre!

Akit pedig zavar, hogy kismamaként változott a tested, azt minősíti...!

Élvezd a nyaralást!


35 hetes babás

2009. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! A tescoban tényleg jó kis fürdőruhákat lehet kapni, potom pénzért. Én pl. tankinit vettem, amihez kis fürdősort van.

Jó nyaralást!

2009. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban lehet kapni azt a buggyos pamut halásznacit ami most nagy divat, és tök jó mert a hasrésze olyan mint a terhesgatyóé, 2-3 ezer forint. Szoknyák is úgyszint vannak a kínaiban amiknek a derékrésze olyan mint a terhesgatyóé. Bikinit is nyugodtan vehetsz, nem fog kárba menni, mert miután megszülsz, nem fogsz beleférni a régi ruháidba, kell 2-3 hónap minimum mire a régi leszel! Ki tudod használni azokat amiket most veszel hidd el!
2009. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! én a Balcsihoz mentem tavaly, pocakosan.

vettem új fürdőrucit, mert nem bírtam volna úszkálás nélkül (annyira jó volt matracon lebegni!!! súlytalanság érzet...).

a lényeg, hogy most is az a jó rám. A cicim annyira megnőtt. a fenekemen pedig -bár már kemény izmos a fél évnyi tornától- még mindig jól mutat. mert a csípőm ugye nem ment össze. ez kétrészes bikini, én is strandkendővel hordom.

szerintem nem bánnád meg (én pl. 3 ezerért vettem triumph akció volt asszem a slágerben), mert nekem az a nyaralás feledhetetlen, sokáig ez az utolsó gondtalanul töltött idő. és fontos, hogy pocakosan is jól érezd magad!!!

képzeld, amikor a vízben pocskoltam, nekem még fiatal fiúk is udvaroltak :) aztán amikor kimentem a partra, előbukkant a pocak, majd hasra estek :)

Jó nyaralást!!! érezd jól magad!

2009. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!