Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki Gyöngyösön a...

Volt már valaki Gyöngyösön a Gyöngy UH Laboratóriumban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én a 18. hetes uh-ra oda mennék, majd később a babamozira is.
2012. márc. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szia,én holnap megyek 17órára a 18hetes uh-ra ha gondolod utána írok véleményt!
2012. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Azt nagyon szépen megköszönném! :)

Afp eredményét is vinni kell? Én majd most akarom őket hívni, hogy bejelentkezzek, jöv. hét szerdán töltöm a 18. hetet!

2012. márc. 29. 19:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen volt a vizsgálat?
2012. ápr. 1. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én babamozin voltam ott 23 hetesen! Nagyon kedves volt a csajszi aki csinálta mindent részletesen megmutatott elmagyarázott. A hely tiszta kellemes zene szolt végig a vizsgálat alatt,ami a dvd-re is rákerült! Ha érdekel még valami irj nyugodtan! 31 h km
2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Időközben megcsináltattam a 18 heteset, de nem ott. Majd 26-28 hetesen akarok babamozira oda menni. Mennyi ideig tartott? És mennyivel előtte kell bejelentkezni?

Köszi!

2012. ápr. 17. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A mozi 20-22 perces lehetett. De ténylg nagyon részletes. Én egy héttel elötte telefonáltam és akkor azt mondta a csajszi h vagy utánna szombat vagy csak 3 hét mulva mehetek válasszak. Igy mentünk szombaton!!!
2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!