Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+3-hetes kismama! Aki...

39+3-hetes kismama! Aki nemrég szült s sote II. Nöi Kilinikán. Irna véleményt? Köszönöm

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én "nemrég" szültem ott egy éve,én teljesen meg voltam elégedve mindennel.Szerencsére gyorsan komplikáció mentesen zajlott le nálam minden,így a 3.napon hazaengedtek!A szülésznőm csodálatos volt,pedig nem fogadott volt!A szülőszoba egyágyas,szuperül felszerelt.Még zenét is lehetett kérni!Illetve ha viszel cd-t akkor azt teszik be!A csecsemőosztályos nővérek is normálisak,kedvesek voltak,egy-kettőt kivéve!Ha valamira konkrétan kíváncsi vagy akkor nyugodtan írjál!

2009. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen tapasztalatod volt a kórházzal kapcsolatban? Én is ott fogok szülni október elején. Fogadott dokim van. Ha van esetleg egy pár jótanácsod, vagy tapasztalatod leírnád?

Könnyű szülésed volt? Hogy indult? Izgultál? Én még csak 28 hetes vagyok de már most izgulok!

Jól vagytok?

Szép napot és jó babázást!

2009. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!