Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok, elég...

16 hetes kismama vagyok, elég sokszor érzem keménynek a hasam.3x1 MagneB6-ot szedek, hétfön megyek csak dokimhoz. Ugye nincs baj?!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm, így kicsit kevés nekem az infó.

Szerintem nem, ugyanis növekszik, kezd mocorogni.

2012. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem, mintha egy nagy gombóc lenne a hasamba. Gondolom az a méhem, de nagyon kemény.Pár perc múlva elmúlik. Párommal való együttlét után is érzem. :(
2012. márc. 29. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:

biztos minden rendben, csak most kezd igazán növögetni a pincúrkátok, nyúlnak a méhtartó szalagok, és ez bizony fájdalommal, és keményedéssel jár...nekem ez végig megmaradt sajnos, én sokkal több magnéziumot szedtem mint Te, de Én tuti nem fogok neked mondani mennyiséget, majd a dokid megmondja, hogy mennyit szedhetsz.

Én a szexet hanyagoltam, mert nagyon féltem, nehogy vmi gáz legyen, meg állatira fájt is...

2012. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is keményedik sokszor,amíg nem kiséri erős görcs addig normális, viszont az h szex után érzed, az nem tudom h jó-e, ezt említsd meg a dokidnak, lehet eltilt az együttlétektől.22hkm
2012. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem keményedés, hanem a baba kezd mozogni és kinyomja a kis fenekét, fejét. Én kb. ugyanekkor éreztem ilyesmit és én is megijedtem, majd szépen megtanultam, hogy az a babácska valamije :) Kivéve ha teljesen az egész hasad kemény, de akkor sem kell félni, csak sok Magne B6 és az átlagosnál több pihi!!! Nem lesz semmi baj! 31 h kismama :)
2012. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbálj olyankor lazítani, letenni minden munkát, pihenni, ha tudsz lefeküdni egy néhány percre, meglátod megszűnik !
2012. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is keményedett a 17. héten, a Magne B6 semmit nem ért, a 19. héten az uh-n ezek miatt a keményedések miatt már 1 ujjnyival rövidebb volt a méhnyakam. Nem biztos, hogy a baba nyomja ki magát ennyire. Engem eltiltottak az együttlétektől, pihennem kellett egy hónapot és a Magnesii citricii-ből kell 4*1-et szednem. Azóta rendeződtek a dolgok, de továbbra is csak a napi itthoni teendők és 1-1 óra séta. Nekem No-spa-t is kellett szednem, ha többször volt egymás után. Vigyázz magadra!
2012. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp megemlítem a dokimnak, mert hallottam erről pozitívat és negatívat is, addig is kényszer pihi. Szorítsatok, remélem tényleg semmi komoly.
2012. márc. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!