Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéztétek h milyen csillagje...

Megnéztétek h milyen csillagjegyben fog születni a gyerek? Kellene adni az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Az enyémek(két kisfiú lesz) skorpiók lesznek vszinű,s ma azzal riogattak,h nem egy szerencsés csillagjegy (uralkodó tipus).Lehet ebben az egészben valami?
2009. jún. 15. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Újabb mende-mondák...én is skorpió vagyok, de anyukámnak nem lehetett oka a panaszra szerintem:) Vagy lehet azért mert szűz az aszcendensem?:):):)

Mindenkinek szíve joga eldönteni miben hisz.

2009. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

A csillagképekben hinni hülyeség, mert a csikkagképek nem léteznek, csak a Földröl lehet öket együtt látni. A különféle égitestek a Földtöl különféle távolságban vannak, egymáshoz képest több ezerszeres a távolságuk. Ez olyan, mintha valaki egy vetitövászonra vetit különbözö tárgyakat, az egyik 4 cm-re van, a másik 20, a harmadik meg 50-re. A vásznon mindegyiket egymás mellet lehet látni, de aki oldaltól nézi öket, az egész mást lát.

Ebböl látható, hogy a csillagképek nem léteznek, és éppen ezért nem is lehet hatásuk semmire.

2009. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi megnéztük, és valószínű, hogy ő is, mert egy kicsit húzta az időt, hogy Vízöntő lehessen, mint a nagypapája :D Én is a Skorpiók védelmére kelnék, szerintem nagyon jó kis jegy! Rengeteg jó tulajdonságuk van, bár lehet, hogy fel kell majd kötnöd a nacidat hozzájuk! :) De azt melyik babához nem kell? Gratulálok a kis srácokhoz! Boldog babavárást!
2009. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt kívántam, hogy bármilyen jegyű legyen a gyerekem csak skorpió ne, mert engem is sokszor riogattak vele. Naná, hogy skorpió lányom született. Gondoltam na jdonságait lehet benne felfedezni.most megkapom a magamét amiért nem akartam skorpiót. Hát el kell mondjam nála tündéribb, szófogadóbb kislányt még nem láttam. Tényleg soha semmi rosszat nem csinál, szinte hihetetlen. Olyan mint a mesében. Szóval ennyit a csillagjegyekről! Nyilván valami van benne, de a genetika sokkal erősebb. teljes mértékben a férjem és az én tula
2009. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs itt folytatom. Szóval a férjem és az én tulajdonságaimat fedezem fel benne.
2009. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is megnézem mindig és eddig egyikkel sem voltam megelégedve :)

De nem veszem túl komolyan és nem határozza meg a kapcsolatomat a gyerekeimmel. Egyébként két kos lányom van és egy skorpió fiam.

A családomban vannak skorpiók és bár tőlem távol áll a személyiségük (mérleg vagyok), nagyon szeretem és tisztelem őket, mert nagylelkűek, odaadók és kitartók.


Az előttem asztrológiáról elmélkedő kedvéért csak annyit fűznék hozzá, hogy a csillagjegyek nevei ne tévesszék meg. Nem a csillagképek, hanem bizonyos bolygók befolyását feltételezi az aszrológia. Méghozzá azon az alapon, hogy a hold ár-apályt képes okozni a Földön, tehát mozgatja a vizeket. Az embereket pedik túlnyomó részt víz alkottja, így a bolygók is hatással lehetnek az életünkre.


Gratulálok a skorpió fiúkhoz, ha olyanok lesznek mint az enyém, akkor nincs miért aggódnod!

2009. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszaitokat,remélem igazatok lesz,s nem két kis ördögfiókával leszek megáldva:)Nektek is minden jót!
2009. jún. 15. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől,én oroszlán vagyok,skorpió aszcendenssel,szóval egy elviselhetetlen gonosz ,megalomániás banyának kéne lennem,ehhez képest egész kellemes személyiség vagyok:-D
2009. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!