Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Van itt még olyan...

S. O. S Van itt még olyan kismama, aki szőrösödött, vagy sötétedett a szőre a testén?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre ,hogy nagyon durván sötétedik a testemen a szőröm. A hasamon és a mellemen is :( :( A lábamon amit borotválok ott is és nagyon durva érzésű lett és egy nap alatt már érzem is. És az arcomon pedig szőke pihék lettek.

Ez normális? Menjek dokihoz? Félek ,hogy ilyen maradok vagy még csúnyább leszek :( Már így is tiszta pattanás az arcom :(


2012. ápr. 1. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak,nekem is kiszőrösödött a hasam,vagyis eddig is kis pihés volt,de világos,most pedig sötét:(

A pattanásokról már nem is beszélve,soha nem volt a terhességem előtt,a 11. héttől kezdve tiszta ragya a fejem.

2012. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a hormonok. Kellemetlen, de elmúlik amikor helyrebillensz hormonálisan - szülés után!
2012. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrösödött a pocakom terhesség alatt. Most már 5,5 hónapos lesz a kislányom, de a szőrnek nyoma sincs. :D

Ne izgulj, nem marad meg!


Boldog babavárást!

2012. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor próbálok lenyugodni és bizom benne ,hogy szülés után minden visszaáll és addig nem érem el azt a szintet ,hogy szőrösebb legyek a páromnál :)

2012. ápr. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!