Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy néz ki 8 év után összejött...

Ugy néz ki 8 év után összejött és most tényleg pozitív a tesztem, holnap a doki is megerősítheti majd! De pecsételek 2 napja, azt mondják van akinél van ilyen, de mivel nekem nehezen jött össze a dolog nagyon félek. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 06:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan minden rendben lesz szombaton. :) Majd mindenkeppen irj! Nagyon de nagyon szoritok ertetek es szivbol kivanom, hogy mindent rendben talajon a doki! Lehet, hogy meg nagyon fiatal a terhesseg.
2009. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm,majd szombaton mindenképpen jelentkezem.Remélem tényleg minden rendben van.Azóta rengeteget pihenek és nem gondolok a legrosszabra.Ha eddig összejött most nem veszíthetem el...,még sosem jutottam eddig!!!!!!
2009. jún. 18. 18:53
 13/23 A kérdező kommentje:
A sors most sem könnyíti meg a dolgom,bár már látni vélt a doki valamit szombaton az ultrahangon nem kaptam 100%-os választ rá, a gyógyszert sem írta fel. Annyira pinduri,hogy szerdára ismét visszarendelt.Az elmaradt mesiből nem számolhatunk,azt mondja fiatalabb annál mert,ha abból számítjuk akkor már bőven látszódna!Egy késői peteérésből lettem terhes azért nem látjuk!Remélem szerdán megláthatom végre!!!!!!!
2009. jún. 21. 17:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolso valaszado vagyok. Szerintem szerdan mar fogod latni a babadat. :) Lehetseges a kesoi pe, szerintem nem lesz semmi gond. Mindenkeppen szoritok!! En 6 hetes kismama vagyok a mensi szerint, de egyebkent csak 5 hetes mert a pe-m egy hettel kesobb volt. Pont egy 36 napos ciklusban fogant a babam a 22-dik napon. :) Nekem julius elejen lesz egy uh, ugyhogy addig meg jo sokat kell varnom. Sajnos en kulfoldon elek es itt nem olyan gyakori az uh. Na de a lenyeg, hogy minden rendben legyen es megy nektek a drukk!
2009. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon jól esik,majd szerdán jelentkezem mi is a legújabb fejlemény!Nagyon sokat vártam erre,de megérte remélem nem lesz semmi bajunk.Még most sem hiszem el teljesen,talán azért is olyan fontos,hogy szemmel is látható eredményt kapjak,hihetetlen a számomra az egész dolog!!!!
2009. jún. 22. 06:38
 16/23 A kérdező kommentje:
Nincs babám,elvesztettem.Addig addig vérezgettem a héten,amíg ma el is öntött... Szerdán nem stimmelt a HCG-m,kevéske,így ma újra mentem.Ma már csak a fele volt,ez van...ez az én formám!!!!és örülhetek,hogy nem görcsöltem be nem kell műteni vele...
2009. jún. 26. 17:51
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

8 év alatt biztosan kezeltetted magad ugye?

Írtad h a munkahelyed nem tenne jót a terhességednek....nem kellene elöbb a munkahelyedet megváltoztatni(tudodm nem könnyű)a baba érdekében?


A volt osztálytársam fogtechnikus laborban dolgozott és 5 év alatt 4 babát vesztett el.

Szabadságra ment ,aztán fizetetlenre és összejött neki és megszületett a kisfia.

2009. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira sajnallom! :( Hidd el tudom mit erzel, mi is elvesztettunk egy babat decemberben, igaz mi nem 8 evet vartunk, igy a ti esetetek meg szomorubb. :( Sok erot es kitartast kivanok neked.
2009. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,jól esik a bíztatás,de tényleg!!!!Most nagyon sok erőre van szükségem,hogy felálljak és újrakezdjem,de meglesz,tudom!!!A férjemtől mindenféle támogatást megkapok,szerencsés vagyok ebben az esetben nagyon,azt hiszem minnél nagyobb a baj nálunk annál nagyobb az összefogás közöttünk!
2009. jún. 27. 15:17
 20/23 anonim ***** válasza:

És ez így van rendjén!Nagyon tudom becsülni és tisztelni az olyan nőket akik nem keserednek el ilyen helyzetekben!

Nagyon sajnálom!Ne add fel!!!

2009. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!